adcov.com

Jak usunąć tylne bębny na 2000 Dodge Neon

Jak usunąć tylne bębny na 2000 Dodge Neon

Jako składnik sobie samochód, hamulce na Twoje 2000 Dodge Neon muszą być kontrolowane w regularnych odstępach czasu. W przeciwieństwie do hamulców tarczowych, które mogą być osiągnięte przez zwykłe usunięcie przedniego koła, hamulce bębnowe są zamknięte, i tak bębna muszą być usunięte przed kontroli. Za pomocą prostych narzędzi, można usunąć bębny hamulcowe od twój Dodge neon sobie do kontroli, serwisu lub wymiany.

Instrukcje

• Park Neon na poziomie podjazd. Zestaw hamulca i upewnij się, że przekładni zmiany biegów jest w pozycji "P". Jeśli masz manualna skrzynia biegów, umieścić biegów na pierwszym biegu. Miejsce Bloki z przodu i z tyłu przednie opony aby zapobiec pojazdu.

• Gniazdo do tyłu pojazdu i miejsce jack stoi pod ramą. Niższe jack aż do masy samochodu na jack stoi. Upewnij się, że tylne opony są całkowicie od ziemi.

• Odkręcić i usunąć orzechy lug oba tylne koła za pomocą klucza lug. Zdjąć koła i ustawić je na bok, a także orzechy lug.

• Wewnątrz samochodu, odłączyć hamulca, tak że można usunąć tylne bębny. Oni zostaną zablokowane miejsce Jeśli hamulec awaryjny jest na.

• Od czasu do czasu istnieje zachowując pierścienie wokół stadniny koło, które posiadają bębny hamulcowe w miejscu. Jeśli są one obecne na samochodzie, należy je usunąć.

• Znajomość bębna hamulca po obu stronach i ciągnąć. Może być konieczne do alternatywnych stron do pracy bębna z szczęki hamulcowe i koło stadniny. Jeśli jest zatrzymany, dotknij bębna hamulca młotkiem po stronie skierowaną do siebie, pomiędzy stadniny koło. To łamie to wolna piasty, więc można zdjąć go ręcznie.