adcov.com

Jak usunąć ślady ugryzień

Znaki zgryz może być spowodowane przez różne sytuacje. Na najbardziej podstawowym poziomie, bite znaczniki są po prostu pogorszenie do skóry, gdy ciśnienie jest stosowane w celu doprowadzenia krwi na powierzchni skóry. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby usunąć ślady ugryzień nie ważne jakiego rodzaju sytuacji można uzyskać je.

Instrukcje

1 Trzymaj kostkę lodu do dotkniętego obszaru skóry, przesuwając lodu w okrężnymi ruchami do walki obrzęk i zaczerwienienie.

2 Umieść łyżkę w zamrażarce przez 10 do 15 minut. Następnie trzymać dna łyżką bezpośrednio na znaku zgryzu. To daje taki sam wynik jak kostki lodu, lecz nie jest brudny. Gdy łyżka nagrzewa, umieścić go z powrotem w zamrażarce i obracać się i wyłącza tak jak trzeba, aby uniknąć obrzęk i zasinienie.

3 Zastosuj ciepła zgodnie z zapotrzebowaniem. Umieść ciepły napój kubek na znaku zgryzu. Alternatywny mający ciepło i wyłącza co 10 do 15 minut. W ten sposób pobudzać przepływ krwi w górnej części skóry i stymulującego ran.

4 Delikatnie umyć powierzchnię ze starym, miękkim i czystym szczoteczką. Użyj górę iw dół, aby zwiększyć przepływ krwi w celu przyspieszenia gojenia. Nie naciskaj zbyt mocno lub obszar stanie się czerwone i miękkie.

Wskazówki:

  • W przypadku wystąpienia blizn, stosowanie ochrony przeciwsłonecznej na co dzień, jak również demelanizing kremy i zabiegi blizny. Musisz zobaczyć dermatolog dla zabiegów korekcyjnych.
  • Nosić ubrania lub makijażu, który ukrywa znak gryźć, jeśli nie chcesz, aby je zobaczyć.
  • W zależności od nasilenia ukąszenia, może trwać do sześciu miesięcy na ranę, aby całkowicie wyleczyć. Nie należy się zniechęcać; skóra jest uszkodzona i organizm potrzebuje czasu, aby uzdrawiać siebie.