adcov.com

Jak usunąć siatkę z poprzedniej Chirurgii Przepuklinowego

Według informacji ze strony internetowej medycznych Medline Plus, przepuklina występuje tam, gdzie część narządów organizmu pcha się przez otwór w ścianie jamy brzusznej, tworząc objawy, takie jak ból pachwiny podczas podnoszenia lub guzek w udo lub w pachwinie. Przepukliny wymagają interwencji chirurgicznej, z jednej metody naprawy będącego wstawienia człowieka siatki do ciała załatać dziurę. Gdzie mesh powoduje dodatkowe komplikacje, takie jak ból nerwu lub uderzenia, usuwanie musi być brane pod uwagę.

Instrukcje

1 skonsultować się z lekarzem w celu omówienia nadzorującej rentowności usunięcie siatki w danym przypadku. Rozumiem, że doświadczył bólu pooperacyjnego nie zawsze jest powodowane przez samego oczka, więc przeprowadzka nie jest zawsze będzie opcja. Słuchaj porady lekarza i uzyskać opinię drugą lub trzecią, jeśli naprawdę wierzymy, że usunięcie oczek jest w swoim najlepszym interesie.

2 przejść testy w celu określenia źródła główny ból przed siatki operacji usuwania. Będzie to na ogół dotyczą innych form badań, takich jak obrazowanie komputerowej (CT) skanowania, kolonoskopię i inne formy obserwacji wzrokowej próba ustalenia, czy siatka jest problem. Siatki, która powoduje zasadniczo przewlekły ból trwa przez jeden do czterech powodów: nawrót przepukliny, migracji siatki, odpowiedzi zapalnej przez organizm i zakażenia. Jeśli jedna z nich są powody swojej dolegliwości, usuwanie siatki może być rozwiązaniem.

3 poddać się operacji, aby usunąć siatkę i próbować poprawić podstawowy problem w inny sposób. Jedna alternatywna metoda naprawy jest nazywany herniorrhaphy, co wiąże zszycie otwór w ścianie jamy brzusznej, w przeciwieństwie do łatanie go siatką. Skonsultować się z lekarzem na temat najlepszej alternatywy oznacza dla łatanie swoje przepukliny ponownie po usunięciu siatki.