adcov.com

Jak usunąć Popcorn Shell w gardło

Siedzisz na kanapie korzystających film, chętnie chrupią na miskę z popcornem. Nagle, jak przełknąć łyk, coś pójdzie nie tak. Jest szorstki uczucie, jak jest duży guzek w gardle. Popcorn powłoki utkwiło w gardle. Nie wpadaj w panikę; wystarczy przestrzegać kilku prostych kroków i możesz go usunąć, wracając do filmu, tak szybko, jak to możliwe - choć prawdopodobnie bez reszty swojej popcorn.

Instrukcje

1 pić płyny pierwsze. Zacznij napić się wody i sprawdzić, czy myje się powłokę popcorn. Jeśli to nie pomoże, spróbuj soda pop. Czasami działania musującym pomaga zmyć kawałek popcorn, więc spróbować czegoś bardzo gazowany jak piwo imbirowe.

2 Zjedz coś złapać na muszli, jeśli płyny nie działają. Spróbuj kawałek puszystego chleba, piłkę z lepki ryż lub banana. Większość z tych środków będzie chwycić obiektu zagranicznej i pomóc wsunąć ją do gardła. Jeśli to nie zadziała, spróbuj kawałek tortilli spożywane bez żucia. Duży kawałek tortilli czasami ma dość tarcie chwycić popcorn kadłub i usunąć go.

3 Idź na pogotowie lub najbliższej przychodni, jeśli wszystkie powyższe środki nie działają. Muszle Popcorn pozostawione w gardle może powodować obrzęk, problemy z połykaniem lub oddychaniem oraz infekcji w gardle. Nie zostawiaj go, myśląc, że to będzie działać jego wyjście. Zadbaj problemu od razu.