adcov.com

Jak Usunąć Pill Butelki

Jak Usunąć Pill Butelki


Utylizacji butelek pigułka może być trudne, ponieważ mogą one zawierać informacje osobowe. Leki na receptę mają swoje nazwisko, adres, datę urodzenia, nazwisko lekarza i leki typu wymienione w prawo na etykiecie. Jeśli ta informacja dostanie się w niepowołane ręce, może to doprowadzić do kradzieży tożsamości. Sam plastik może zostać wyrzucony wraz z każdym zwykłym koszu, ale ochrona danych osobowych ma kluczowe znaczenie. Istnieje kilka sposobów, aby obsługiwać butelek pigułki, kiedy ich pozbyć.

Instrukcje

1 Scribble ponad danych osobowych z czarnym markerem; będzie wymazać swoje nazwisko na etykiecie. Eliminując swoją nazwę, typ i nazwę leku lekarza zmniejszy ryzyko kradzież tożsamości.

2 Przykryć etykiety na butelki pigułki z naklejki, jeśli nie chcesz mazać informacje. Użyj jednego, który jest na tyle duża, aby pokryć swoje dane osobowe.

3 umożliwiając odpływ wody z kranu, wypełniając zlew z ciepłą wodą. Pigułki butelki umieścić tam moczyć. W ten sposób rozluźnić kleju na etykiecie, dzięki czemu łatwiej usunąć. Pozostawić butelek w wodzie przez 10 minut.

4 Zapoznaj się z butelki z wodą i osuszyć umywalkę. Używać czegoś z dysku krawędzi do zeskrobać naklejkę. Szpachelka, metalowe łopatki lub z boku karty kredytowej będzie działać.

5 rozrywać etykiety na paski lub kawałki, aby chronić dane nawet więcej. Rozporządzania sztuk w kosza, a także butelek pigułki. Mogą być wyrzucany razem z innymi odpadkami.

6 Przynieś recept w przypadku zbiórki. Szpitale i centra recyklingu w Twojej społeczności mogą posiadać dzień kolekcji jako sposób na bezpieczne rozporządzania leków. Będą one zgasnąć lub usunąć swoje dane z butelek i wrzucać je do śmieci.