adcov.com

Jak usunąć Nits z włosów

Jak usunąć Nits z włosów


Wszy jest powszechne wśród dzieci w każdym wieku. Wynika to z faktu, że jest wysoce zakaźną i łatwo rozprzestrzenia. Gdy masz przypadek wszawicy, trzeba więcej niż tylko dorosłych robaków żyjących między włosami. Masz również jaja, które nazywane są gnidy. Te gnidy są małe i dołączyć do włosa przy skórze głowy. Gnidy są dużo trudniejsze do pozbycia się od błędów dorosłych.

Instrukcje

1 Zabij błędy dorosłych. Należy to zrobić przed usunięciem nitów, lub żyjących dorosłych będzie leżał kilka gnid i zostaniesz zatrzymany w cyklu niekończącej się. Możesz użyć over-the-counter wszy szampon, czy można dostać się do lekarza, aby przepisać ci Ovide.

2 Usiądź dziecko przed umywalką i mieć ją położyć głowę do tyłu.

3 Wlać ocet w jej włosy, aż włosy nasączone nim. Mają ją utrzymać ocet na głowie przez co najmniej pięć minut. Ocet będzie poluzować gnid z wałków do włosów.

4 Wypłukać ocet. Można użyć w tym czasie odżywkę, jeśli chcesz pozbyć się zapachu octu.

5 Używaj grzebienia nit do usunięcia gnid. Musisz pracować na swój sposób z głowy całą drogę przez wskazówki. Za każdym razem można dostać się do końca, wytrzeć grzebień na papierowym ręczniku.

6 Rozdzielić włosy twojej córki, jeśli jest długi. Użyj spinki do włosów - nie scrunchies - aby to zrobić, jak nitów może żyć na Scrunchy i wylęgu. Zacznij w tył głowy, a następnie swój sposób pracy do góry.

Wskazówki

  • Najłatwiej jeśli masz syna, który ma wszy to ogolić głowę. Nie ma szamponu lub czesanie potrzebne, a jego włosy szybko odrastają.
  • Torba do wszystkich pluszaki twojego dziecka i umieścić je na strychu przez cztery tygodnie. Jeśli nie, powróci do wszy głowy dziecka. Upewnij się, umyć wszystkie ubrania dziecka i pościel w gorącej wodzie. Następnie umieścić w suszarce na dużym ogniu. Zimna woda nie zabije wszy.