adcov.com

Jak usunąć Cigarette Butt Zapach

Jak usunąć Cigarette Butt Zapach


Niedopałki pozostawione w popielniczki może emitować tyle dymu i zapachu jako zapalonego papierosa. Możesz odzyskać swój dom i swój węch z kilku zapachów usuwanie końcówek.

Instrukcje

1 Napełnij zasobnik popiołu z wystarczającą ilością sody oczyszczonej, aby całkowicie zanurzyć niedopałki. Gaszenia niedopałków w sody oczyszczonej. Akty sody oczyszczonej pochłania zapach z niedopałków w popielniczce i dymu w powietrzu.

2 wyprać swoje ubrania i zasłony często, w tym kurtki lub płaszcze. Zapach przenika od papierosów i Twoich odzieży draperii i może pozostawać długo po smród papierosów jest obecnie.

3 Czyste meble i dywany z sody oczyszczonej. Obficie posypać sody na meble, natrzeć go, pozostawić na noc i odkurzyć go następnego dnia rano. Powtarzaj ten proces, aż zapach znika. Zrób to kilka razy w miesiącu, aby utrzymać się na szczycie zapachu papierosów.

4 Wypełnij wanna z roztworem octu na 1 kubek 2 szklanki wody i kilka gałki sody oczyszczonej. Skorzystaj z tego rozwiązania, aby umyć ściany i podłogi.

5 Pozostaw okna i drzwi otwarte, jak to tylko możliwe. Pozostawiając je otwarte przez cały dzień, każdego dnia, jest najlepszym rozwiązaniem dla pozbawienie domu zapach papierosów pozostawione przez niedopałki i dymu.

6 Gotować na wolnym ogniu garnek wody wypełnione cytryny, limonki i pomarańczy na piecu cały dzień. Te owoce cytrusowe zapachy nmask zapach papierosów i oczyszczają powietrze.

Wskazówki:

  • Nigdy nie należy używać octu do mycia rozwiązanie podłogi z płytek. To niszczy warstwę silikonu i może oznaczać, marmuru lub granitu płytek.