adcov.com

Jak usunąć Cherry naczyniaka

Wiśnia naczyniak jest typu łagodnego nowotworu, który pojawia się na powierzchni skóry. Stan pojawia się jako czerwony klastrów na różnych obszarach skóry, najczęściej w żołądku i mogą rosnąć ¼ cala całej powierzchni lub więcej. Jest problemem kosmetycznym i nie będzie niekorzystnie wpływać na zdrowie. Jeśli nie jesteś zadowolony z wyglądu swojej skóry, naczyniaki wiśni mogą być usunięte.

Instrukcje

1 Złóż wizytę u lekarza w celu potwierdzenia diagnozy wiśni naczyniaka. Będzie chciał zbadać niedoskonałości skóry, aby określić, że wiśnia naczyniak jest rzeczywiście przyczyną. Być może trzeba poddać biopsji skóry, aby wykluczyć inne warunki.

2 Otrzymuj skierowanie do dermatologa. Że lekarz będzie omówić możliwości leczenia. Jeśli uszkodzenie nie jest zbyt duża, będzie on najprawdopodobniej polecam albo elektrochirurgii lub terapii laserowej.

3 Poddaj zalecaną procedurę usuwania wiśni naczyniaka. Podczas elektrochirurgii, będzie sedacji podczas gdy naładowane elektrycznie igła będzie używana do usuwania na tym terenie. Terapia Laser wykorzystuje wiązkę laserową, aby usunąć Angioma wiśniowy zatężając energii na miejscu.

4 Rozważmy innych procedur chirurgicznych stosowanych w celu usunięcia wiśni naczyniaka. Krioterapia jest czasami stosowany do usuwania wiśni naczyniaka. Technika ta polega na zastosowaniu ciekłego azotu do skóry, w celu pozbycia się skazy.

5 Postępuj zgodnie z instrukcjami po operacyjne opiekę doktora. Może trzeba użyć opatrunki i nosić luźne ubrania podczas procesu gojenia.

Wskazówki:

  • Nigdy nie próbuj usuwać wiśni naczyniaka na własną rękę. Cherry naczyniaki mogą obficie krwawić, co może prowadzić do poważnych powikłań, jeśli spróbujesz je usunąć samodzielnie.