adcov.com

Jak usunąć Cement stomatologicznyCementy dentystyczne są albo materiały na bazie żywic lub na bazie kwasu, które tworzą twarde, kruche, spoistego materiału po wyschnięciu. Materiały te stanowią silną więź z szkliwo zębów i musi oprzeć rozpuszczenie, jadąc w kontakcie ze śliną. Cement stomatologiczny może być pozostawiona na zębach po usunięciu szelki, uchwyty i innych materiałów naprawczych. Dentysta usunąć większość tego, ale czasami opuścić niektóre przez przypadek.

Instrukcje

1 Floss i regularnie szczotkować zęby, i to tuż przed podjęciem decyzji, aby spróbować usunąć cement. To zerwanie luźne cement. Jeśli zrobisz to regularnie, cementu ostatecznie rozpuścić na własną rękę.

2 Spójrz na ustach w lustrze i identyfikacji miejsc cementu, które chcesz usunąć. Ciągnąc swoje wargi może pomóc zobaczyć cement w mniej widoczne obszary.

3 Wybierz się cement można znaleźć w pick stomatologicznej. Uważaj, aby nie Chip Away szkliwo, ponieważ chroni zęby przed uszkodzeniem. Pracuj z tyłu jamy ustnej do przodu, pracy z jednej strony, a następnie z drugiej góry, a następnie na dole.

4 przepłukać usta ciepłą wodą po skrobaniu każdego poważnego ćwiartkę. Staraj się nie do przełknięcia żadnych cement.

5 Myj zęby po ukończeniu skrobania. Będzie to poluzuj żadnych niewielkie ilości resztek cementu dołączonych do zębów.