adcov.com

Jak usunąć Candida

Ludzki przewód pokarmowy jest oczywiście pełne bakterii. Niektóre z tych bakterii są korzystne i pomagają nam w trawieniu pokarmów i eliminacji marnotrawstwa. Gdy pewne czynniki powodują brak równowagi w przewodzie pokarmowym, rodzaj bakterii znanych jako Candida albicans może rozwijać się spod kontroli, powodując problemy zdrowotne. Utrzymywanie pod kontrolą candida wymaga nie tylko zabijanie istniejące bakterie, ale przywrócenia stanu równowagi w przewodzie jelitowym, aby zapobiec ponownemu wzrostowi bakterii szkodliwych.

Instrukcje

1 Zabić istniejących bakterii. Wiele over-the-counter zabiegi lecznicze do zwalczania bakterii Candida. Zioła i suplementy do poszukiwania są ekstrakt z liści oliwek, orzech czarny, ekstrakt z nasion grejpfruta, Pau d'Arco, a olej z oregano. Olej kokosowy i surowego czosnku są również przeciwgrzybicze.

2 Zapytaj lekarza o nystatyna, lek na receptę, które mogą być przydatne w leczeniu objawów Candida w jamie ustnej lub przewodu pokarmowego.

3 Eliminacja pokarmów, które zachęcają do rozwoju szkodliwych bakterii. Należą do nich cukier, substancje słodzące, wyrafinowane potrawy, przetworzonej żywności, sfermentowanej żywności i produktów mlecznych (z wyjątkiem jogurtu). Unikaj alkoholu, kofeina, napoje gazowane, owoce i soki owocowe, i węglowodanów.

4 Jedz pokarmy, które hamują wzrost candida. Są to zielone warzywa, białka i jogurt.

5 Przygotuj się na efekt die-off. To jest tymczasowe pogorszenie objawów, które występuje jako komórki Candida są zabijane i usuwane z organizmu. Biorąc suplementy ziołowe do wzmocnienia systemu odpornościowego i usuwanie toksyn może pomóc w zmniejszeniu objawów związanych z die-off.

6 Przygotuj się do długoterminowych zmian do swojej diety, aby utrzymać równowagę bakterii w przewodzie pokarmowym. Wracając do dawnych nawyków żywieniowych po Candida jest eliminowany często prowadzi do ponownego wzrostu bakterii. Możesz być w stanie wprowadzić pewne pokarmy, takie jak owoce, z powrotem do diety, ale robić to z umiarem. Spróbuj dodać z powrotem jeden żywności w czasie i monitorować objawy, aby zobaczyć, czy wróci Candida.