adcov.com

Jak usunąć Bot Fly Larwa

Jak usunąć Bot Fly Larwa


Bot mucha Muszyca jest stanem, który gwarantuje dosłownie iw przenośni dokonać crawl skóry. Począwszy od Meksyku do Ameryki Środkowej, stanowi żeński bot jej jaja mucha na spodniej komara. Gdy komar ugryzie człowieka, ciepło ciała powoduje jaj wylęgają się larwy, które wnikają w skórę i stać się osadzone w ciele ofiary. Inwazję ten nazywany Muszyca i początkowy objawem jest małe guzki na skórze, które rosną w ciągu kilku tygodni. Często bolesne, centrum guzka zawiera mały otwór larwa używa do oddychania. Chociaż Muszyca nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia, dyskomfort często nakazuje usunięcie larwy. Chociaż czasami usunąć chirurgicznie, bot larwa muchy najczęściej usuwane są z at-home leczenia.

Instrukcje

1 Nałóż grubą warstwę wazeliny i wosku pszczelego nad guzka. To dusić larwy i zmusić go do wzrośnie z otworu dostać powietrze. Użyj szczypiec lub pincety, aby usunąć larwy, gdy staje się widoczne. Oczyścić ranę i zastosować środek dezynfekujący po usunięciu.

2 Zanurzyć na tym terenie w gorącej wodzie, a następnie zastosować delikatny ucisk w dół i do wewnątrz boki guzka narażać larwy. Użyj szczypiec lub pincety, aby usunąć larwy. Następnie oczyścić ranę i zastosować środek dezynfekujący.

3 Odwiedź pracowników służby zdrowia, aby mieć larwy usunąć za pomocą zabiegu chirurgicznego, jeśli wolisz, aby nie usunąć się z at-home technik. Korzystanie z lokalnego znieczulenia, profesjonalna opieka zdrowotna będzie używać skalpela, aby powiększyć otwór oddechowy tak, że larwy mogą być wyodrębnione. Oczywiście antybiotyki mogą być przepisywane na receptę, po usunięciu chirurgicznym, aby uniknąć wtórnego zakażenia.

Wskazówki:

  • Po usunięciu larw, należy leczyć rany w około dwóch tygodni z małym lub bez blizn.