adcov.com

Jak usunąć bandaż ze skóry

Większość Taśmy pierwszej pomocy są teraz wykonane tak, że niewiele lub nie klej pozostaje na skórze, gdy taśma jest usuwany. Tylko w przypadku, oto jak usunąć lepkie rzeczy, które dostaje z tyłu.

Instrukcje

1 zmniejszyć ból podczas usuwania bandaż stosując ciepły kompres. Lub rozprzestrzenienia oleju dziecka lub oleju roślinnego nad i wokół bandaż z wacikiem. Olej będzie również usunąć kleju na skórze.

2 Aby usunąć bandaż z rany, które nie powinny dostać się mokre, cios gorącego powietrza z suszarki do włosów na taśmie przez kilka sekund. Zmiękcza kleju i ułatwia usunięcie bandaż.

3 Poszukaj w drogerii do usuwania kleju na bazie oleju, czy jest dużo bandażowanie dzieje się w twoim domu.

Wskazówki:

  • Aby odwrócić uwagę dziecka przed wyjęciem klejem bandaż, narysować śmieszne twarz na bandaż.
  • Jeśli paski bandaż handlowa podrażnić skórę, spróbuj za pomocą jałowej gazy i papieru pad pierwszej pomocy taśmy zamiast. Jeśli opatrunek będzie wymagać częstej zmiany, przy użyciu papieru taśma pierwszej pomocy mogą być pomocne w unikaniu bólu usunięciu taśmy klejącej i ewentualne podrażnienia z klejami.
  • Nie stosować krem ​​lub maść antybiotyku bezpośrednio do cięcia. Jest to mniej urazowe do rany czy krem ​​jest na bandażu, a potem nakłada się bandaż.
  • Bandaże powinny być zmieniane, kiedy brudne lub mokre. Po tygodniu, większość cięcia i rany są wystarczająco uzdrowiony, tak że nie trzeba już bandaż.