adcov.com

Jak ustawić Tygodnik Odchudzanie Cel

Jak ustawić Tygodnik Odchudzanie Cel

Wiele osób pragnie schudnąć, tak szybko, jak to możliwe, z oczywistych powodów. W tym artykule omówiono kroki do ustalania bezpiecznego, skutecznego i realistyczny cel odchudzania dla każdego tygodnia.

Instrukcje

1 Po pierwsze, zauważyć, że zgodnie z najnowszymi badaniami, dominujący konsensus wśród specjalistów odchudzających jest to, że osoby z nadwagą powinny starać się stracić 1% ich masy ciała co tydzień. Na pewno omówić tę sprawę z lekarzem, ale dla większości ludzi, to procent będzie bezpieczny i realistyczne. Rozumiem, że można przeczytać i usłyszeć wiele porad, które jest sprzeczne z tą sugestią. Jeśli nie masz doświadczenia z tym radę, albo nie zgadzają się z nim, zrobić cokolwiek, kiedy lekarz czuje się najlepiej.

2 Następnie, rozumiem, że w pierwszych dwóch tygodniach diety i ćwiczeń jakiegokolwiek programu będzie prawdopodobnie stracić dużo masy wody. Jeśli przegrasz tę wagę, to widać, że jesteś na dobrej drodze. Nie należy jednak mylić tego spadek wagi skalę jako utratę rzeczywistej tłuszczu. Nie należy również oczekiwać, że utrata masy ciała, aby kontynuować w tym tempie. W rzeczywistości byłoby to niebezpieczne, aby to zrobić.

3 Aby obliczyć 1%, warto aktualnej masy ciała i przenieść punkt dziesiętny dwa miejsca w lewo. Następnie zaokrąglić do najbliższego ćwierć funta. Na przykład, osoba 329 funtów powinna dążyć do stracenia około 3,25 funtów tygodniowo. 193-kilogramowy człowiek powinien dążyć do stracić około 2 funtów tygodniowo. Osoba, która jest tylko nieznacznie nadwagą, i tylko musi stracić 10 funtów może wymagać od 6 do 10 tygodni, aby bezpiecznie i skutecznie osiągnąć, chociaż oni pewnie wolą stracić go w 2 lub 3 tygodnie.

4 Odważyć w każdym tygodniu w takich samych warunkach (samej porze dnia, ten sam dzień tygodnia, itp), ale nie zrobić sobie szalony. Możesz mieć tydzień gdzie przejadać, a jednak nadal schudnąć. Możesz mieć tydzień, w którym były bardzo dobre, a jednak faktycznie przytyć. Porównaj swój miesiąc wagi do miesiąca szukać ogólnych tendencji, jak można zrobić z portfela akcji.

5 Oblicz swój tygodniowy cel odchudzania raz na miesiąc. Należy pamiętać, że jeśli są dość ciężkie, możesz zacząć od utraty 3-4 funtów tygodniowo, ale jak można schudnąć, ta liczba spadnie do 1-2 funtów tygodniowo.

6 Rozumiem, że najważniejszą częścią odchudzania jest utrzymanie wagi off. Wolniej schudnąć, mniej prawdopodobne będzie to, że będzie można umieścić go z powrotem. Analogia może być to, że wolniej i bardziej systematycznie się uczyć do testu, tym mniej prawdopodobne będzie zapomnieć materiału.

7 Staraj się myśleć o większe zdjęcie. Jeśli średnio 2 kg utraty wagi tygodniowo, to 100 funtów w roku. Pomyśl o tym, jak będzie wyglądać w kostiumie kąpielowym w lipcu tego roku, w porównaniu do 100 funtów mniej Następny Lipiec. Należy także pamiętać, że to nie tak, jesteś w więzieniu za ten rok. Państwo nadal żyją swoim życiem, systematycznie pracuje w stronę bramki. Jeśli skupić się na celu, na pewno schudnąć, że trzeba. Może to zająć trochę więcej czasu niż chcesz go, ale można osiągnąć swój cel. Mówię z doświadczenia z pierwszej ręki.

Wskazówki

  • Skonsultować się z lekarzem dla wszelkich spraw związanych ze zdrowiem.