adcov.com

Jak ustawić Konsekwencje dla dzieci z autyzmem

Jak ustawić Konsekwencje dla dzieci z autyzmem


Rodzice dzieci z autyzmem mogą mieć szczególnie frustrujące, gdy ma do czynienia ze sprawami dyscypliny. Możesz rozpieszczać swoje dziecko i zrobić rzeczy, szczególnie łatwe, ale autystyczne dziecko rzeczywiście korzystać z jasnych konsekwencji, które dają mu granice zachowań.

Instrukcje

1 Trzymaj się z rutyny. Dzieci z autyzmem mogą się rozwijać, gdy mają one wyraźny harmonogram każdego dnia, a nie w czasie otwartym.

2 Niech dziecko wie z góry, co oczekuje i co pomyje konsekwencją być dla realizacji zadania lub nie wykonanie zadania. Pamiętaj, aby chwalić więcej niż krytykować.

3 Postępuj zgodnie z dziecka, aby upewnić się, że robią to, co mają robić. Jeśli nie po drodze, pozwoli im zobaczyć naturalne konsekwencje swoich działań. Na przykład, w przypadku braku przynieść swoje brudne ubrania do pralni może oznaczać, nie mając żadnych czyste ubrania do noszenia.

4 Użyj historie społeczne wykazać punkt lub problem z dzieckiem. Komiksy mogą pokazać dziecko z autyzmem o niuanse tworzenia rozmowę.

5 stick do krótkich kierunków jeden lub dwa kroku zamiast wielu kierunkach kroku. W ten sposób mogą one być skuteczne i zdobyć zaufanie. Wziąć pod uwagę, gdy dziecko zrobił coś dobrze.

6 Użyj sygnały obrazu z niskim funkcjonujący dziecka lub listy napisane, aby pomóc im zapamiętać, co mają robić.

7 Sobie sprawę, że za pomocą "razem z" dla dziecka z autyzmem może spalić na panewce, gdyż może on wziąć pod uwagę, że będzie uczta. Zamiast tego, zabierając cennym zabawkę lub nie pozwala mu na to ulubione zajęcie może być bardziej skuteczne.