adcov.com

Jak ustalić, czy Master Cylinder jest złe?

Twój pojazd pompa hamulcowa kontroluje płynu w systemie hamowania. Jeśli twój hamulcowa jest uszkodzony lub usterek, twój układ hamulcowy nie będzie konieczne do utrzymania prawidłowego ciśnienia płynu. W związku z tym hamulce stają się miękkie lub może nawet przestać działać w ogóle, w zależności od nasilenia problemu. Na szczęście istnieje kilka różnych problemów, które można łatwo monitorować, które pomoże Ci określić, czy twój hamulcowa zepsuł.

Instrukcje

• Sprawd¼, czy płyn hamulcowy. Pompa hamulcowa i zbiornika płynu hamulcowego są połączone i jeśli twój płynu trzyma na wyczerpaniu, twój Główny cylindr może być nieszczelne. Jeśli poziom płynu pozostaje stały, ale hamulce są nie nacisku, twój hamulcowa mogą nie działać poprawnie.

• Szukać nieszczelności. Zbadać obszar pod maską samochodu wokół hamulcowa przecieków, a także ziemi bezpośrednio pod spodem. Możesz również sprawdzić przewody hamulcowe w samochodzie i cylinderki na przecieki, jak przecieków w innych częściach systemu hamowania może być ten uzasadnienie dlaczego twój hamulcowa utrzymuje utraty płynu. Jeśli widzisz, że twój hamulcowa był wyciek, należy zastąpić go natychmiast.

• Nacisnąć na pedał hamulca. Jeśli to jest miękka, idzie w dół na podłogę lub w przeciwnym razie nie wydaje się, że jej normalne ciśnienie, twój hamulcowa może nie być działa prawidłowo.

• Szukać światła kod błędu. Jeśli twój światła hamulca jest nadchodzi, zły lub nieprawidłowe działanie cylindra głównego może być spust ono.

• Mieć samochód zbadane przez mechanika. Mechanik będzie mógł skanować kody błędu samochód i powiedzieć, jeśli pompa hamulcowa jest przyczyną problemu. Twój mechanik również być w stanie zidentyfikować innych problemów w hamulce i ustalić, czy problem jest naprawdę spowodowane przez Główny cylindr. Jeśli twój hamulcowa jest problem, powinien mieć twój mechanik zastąpić go natychmiast.