adcov.com

Jak ustalić, czy dziecko jest chore

Jak ustalić, czy dziecko jest chore

Nowi rodzice spotykają się często z mniej niż pożądane sytuacji: krzyk dziecka. Czasami proste rozwiązanie, takie jak zmiany pieluchy lub smoczka, to wszystko co jest potrzebne. W innych przypadkach, dziecko jest chore i może lub nie może wymagać pomocy medycznej. Jest kilka rzeczy, które mogą być obserwowane w celu wykonania połączenia rodzic wyroku, czy stan dziecka gwarantuje podróż do lekarza urzędu lub mogą być traktowane w domu.

Instrukcje

1 Po pierwszym podejrzeniu chorego dziecka, sprawdzić temperaturę dziecka za pomocą termometru doodbytniczego. To daje najbardziej dokładny odczyt, choć inne termometry mogą być stosowane pod pit ramię lub w ustach. Jeśli dziecko ma temperaturę powyżej 100,4 odbytnicy lub Farenheita ustnej temperaturę powyżej 99,0 Farenheita, wezwać lekarza. Korzystanie z papieru i ołówka, utworzyć dziennik. Będzie używana do nagrywania istotne informacje, że lekarz będzie potrzeba, takich jak temperatura dziecka, liczba zabrudzonych pieluszek, a ile razy dziecko nie wymiotował, jeżeli istnieją.

2 monitorować liczbę mokrych lub brudnych pieluch. Zapisz te informacje na własnej wykonane dzienniku. Pamiętaj, aby pamiętać, jeśli dziecko miało biegunkę i ile razy on kał.

3 Chore dzieci nie wymiotować. To powinno być również zapisywane na dzienniku. Powinny nadal biegunkę i wymioty, podać brzuszek dziecka o godzinę lub dwie na odpoczynek. Następnie podać łyżkę napoju elektrolitu co godzinę na kilka godzin, aby przywrócić równowagę elektrolitową i zapobiec odwodnieniu. Jeżeli dziecko radzi sobie z tym dobrze, stopniowo zwiększać ilość czystych płynów podanych do niego.

4 Sprawdź całe ciało dziecka do wysypki. Może to być oznaką poważniejszej choroby, która wymaga pomocy lekarskiej. Pamiętaj, aby monitorować wysypka. Jeśli zacznie się rozprzestrzeniać, natychmiast wezwać lekarza na dalsze instrukcje. Jeśli istnieją inne dzieci w domu, trzymać je z dala od dziecka, czy to w ogóle możliwe, aby zapobiec ewentualnemu rozprzestrzenianiu się wysypka.

Wskazówki

  • Bardzo ważne jest, aby zachować spokój, gdy ukochana osoba jest chora. Dzieci, jak dzieci starszych, będą chorować od czasu do czasu, a czasami skorzystać z ponad-the-counter leków.
  • Gdy dzieci są chore, muszą one być ściśle monitorowane. Sytuacje mogą przejść od nie tak źle straszne w mgnieniu oka. Podczas podawania leku, należy upewnić się, że właściwa ilość jest podana. Przedawkowanie dziecko w najmniejszym ilości mogą być śmiertelne.