adcov.com

Jak uspokoić tytoniowe Wycofanie

Jak uspokoić tytoniowe Wycofanie


Rzucenie palenia jest jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić ogólny stan zdrowia. Większość osób uważa, rzucenie bardzo trudne z powodu objawów związanych z odstawieniem nikotyny. Depresja, zmiany nastroju i apetyt papierosów są dobrze udokumentowane objawy odstawienia. Swędzenie skóry głowy i mrowienie rąk i nóg są również sygnały, że twój organizm jest dostosowanie. Pogratulować sobie na podjęcie tego ogromny krok. Możesz zrobić rzucić mniej bolesne, przyjmując te sugestie, aby uspokoić najczęstsze objawy odstawienia nikotyny.

Instrukcje

1 Zaczekaj się ochotę na papierosa; to będzie trwało tylko trzy do pięciu minut. Pij dużo płynów, takich jak woda i soki owocowe. Wstać, rozprostować, przejdź ćwiczenia lub udać się na spacer.

2 uspokoić swoje uczucia lęku, smutku i gniewu. Silne uczucia mogą wynikać z dwóch do czterech tygodni po rzuceniu palenia. Wyrazić te emocje w pełni i bezpiecznie, kiedy to możliwe i właściwe, i zapytać tych wokół ciebie za wsparcie i cierpliwość. Weź głęboki oddech.

3 Bądź cierpliwy z braku skupienia. Przez okres do czterech tygodni, wielu ludzi, którzy rzucili palenie mają problemy z koncentracją. Rób częste przerwy w pracy, a nie przesadzaj spożycie kofeiny.

4 Ustaw Twoje uczucia głodu. Spróbuj jeść kilka małych posiłków w ciągu dnia i jeść niskokaloryczne przekąski, takie jak marchew czy seler, precle kije lub gumy bez cukru. Pij dużo wody, w tym szklance przed posiłkiem. Zwiększenie aktywności fizycznej.

5 Pobierz dodatkowe snu potrzebujesz. Na maksymalnie cztery tygodnie, można czuć się przemęczeni. Pamiętaj, aby słuchać swojego ciała. Drzemki. Zwiększenie aktywności fizycznej, gdy czujesz się zmęczony, może dać zastrzyk energii.

6 uspokoić bezsenność. Niespokojny sen może trwać do dwóch tygodni. Nie należy nic jeść ani pić, zawierający kofeinę po 6 pm Spróbuj pić ciepłe mleko, które ma naturalny środek snu, przed snem. Weź kąpiel przed snem. Nie idź do łóżka, aż poczujesz się zmęczony. Bądź aktywny w ciągu dnia, aby męczyć się ciała.

7 Leczenia zaparcia, gaz lub rozstrój żołądka. Pamiętaj, aby pić dużo płynów. Rozstrój żołądka może trwać do dwóch tygodni po rzuceniu palenia. Spożywanie pokarmów bogatych w błonnik, w tym owoców i zbóż całe ziarna może pomóc.

8 Uważaj na zawroty głowy. Można dostać zawrotu głowy przez pierwsze dwa dni. Czy szybko nie zmieni stanowiska, i usiąść, jeśli nie. Jeśli objawy utrzymują się, skontaktować się z lekarzem.

9 Spróbuj kontrolować drżenie i mrowienie rąk i nóg. To drżenie może trwać do dwóch tygodni. Spróbuj napinanie i rozluźnianie mięśni. Jeśli uczucia utrzymują się, należy porozmawiać z lekarzem.

10 łagodzą suchość w jamie ustnej lub ból gardła. Ssać pastylek lub landrynki. Jeśli masz również nieprzyjemny smak w ustach, użyj oralny antyseptyczne do płukania jamy ustnej.

11 masaż swędzenie skóry. Może wystąpić swędzenie skóry głowy, rąk lub stóp po rzuceniu palenia. Nie rysuj za dużo, co może pogorszyć podrażnienia.