adcov.com

Jak urządzić gabinet masażu Clinic

Wystrój jest bardzo ważne w klinice terapii masażu, jak to ważny sygnał dla klientów, od momentu ich wejścia. Masaż ma być relaksujące i przyjemne, więc środowisko w klinice powinien odzwierciedlać. Kojące otoczenie spa musi być bardzo czyste, więc wystrój powinien odzwierciedlać tę czystość bez poczucia sterylne i nietykalny. Jest to wyzwanie, jeśli chodzi o zdobienia, ale co twój wygląd kliniki zarówno czyste i relaks przyciągają klientów i zapewnić im przyjemne wizyty.

Instrukcje

1. Zdecyduj się na kolorystyce. Neutralny kolor ciemnoszary lub jasnozielone wygląda naturalnie i relaksujące. Unikaj trudnych biały, który wygląda zbyt kliniczne i Stark, lub bardzo ciemne kolory, które mogą być postrzegane jako przygnębiające. Wybierz farby ścienne w pożądanych kolorach i uzupełniającą podłogi. Podłogi drewniane z pluszowych dywanów w pobliżu stołów do masażu zawsze wyglądają czyste i przytulne.

Zakup 2 jakości pościel dla kliniki masażu. Będzie to miało duże znaczenie dla klienta, gdy leżą na stole. Dotykowy jest używany w podstawowym sensie masażu, dlatego klient docenią jedwabisty dotyk arkuszy jako część całego doświadczenia.

3 Illuminate klinikę z świec i słabe światło. Ściemniacz oświetlenia pomaga zrelaksować się i ustawia w klinice poza jasnym świetle na zewnątrz. Świece oferuje relaksujący migotanie; słabe oświetlenie zapewnia wystarczająco dużo światła dla terapeuty do wykonywania masażu, pozostając na tyle ciemny dla klienta, aby w pełni się zrelaksować.

4 Adres wszystkie zmysły, wybierając światło, relaks zapach wypełnić klinikę. Świece zapachowe lub palniki olejowe umieszczone w holu i gabinetami masażu są dobrym wyborem. Wybierz zapach, który jest ziemisty, naturalne i relaksujące.

5 Udekoruj hol z wygodnymi meblami i dużymi poduszkami. Dzięki temu klient, aby odpocząć i pogrążyć się w coś miękkiego przed otrzymaniem masaż. Hol powinien mieć również chłodnicę wody lub stację herbaty więc klient może mieć coś do picia przed i po masażu. Kolejnym dodatkiem do relaksu holu jest ściana wody lub fontanna. Dźwięk wody może być bardzo kojące, więc pomogłoby klient odpocząć przed masażem.

Wskazówki:

  • Użyj luksusowych produktów w klinice. Przyciemniania światła, wysokie thread count pościel i pluszowe szlafroki i kapcie może kosztować nieco więcej, ale będą one miłe akcenty do masażu kliniki i będzie się opłacać w dłuższej perspektywie.
  • Nie stosować zbyt silnego aromaterapii. Zdecyduj się na coś lekkiego, jak lawenda lub innego relaksujący zapach. Silny zapach może powodować bóle głowy.