adcov.com

Jak uruchomić sadzonki płaczu wiśniowego drzewa

Jak uruchomić sadzonki płaczu wiśniowego drzewa

Chociaż wielu ogrodników i właścicieli roślina słodki lub drzew wiśni na wiosnę kwitnienia i owocowania, innych roślin ozdobny, kwitnienia wiśni piękny kwitnący i akcenty. Kwitnienia wiśni się płacząc grad wiśniowe z Japonii, jak owocowania wiśni i wymagają dużo taką samą starannością, ale nie produkują nagrodę lub powikłania owoców. Do roślin płaczu wiśnia siewu w stoczni, wybierz witrynę i wykonaj kilka prostych wskazówek sadzenia.

Instrukcje

• Wybierz stronę, która dostaje pełne słońce cały dzień, dla pełnego wiśniowe drzewo kwitnące. Wybierz stronę, która dostaje dobry drenaż po deszczu, choć płacz wiśnie są wytrzymalsze na zły drenaż niż ich kuzyni owocowania. Spojrzenie na podwyższone miejsce, aby zachęcić najlepszych możliwych drenaż i ekspozycji na słońce dla płaczu wiśnia. Upewnij się, że Twoja witryna jest wystarczająco duże, aby starsze wzrostu płaczu wiśniowy, który osiąga 30-40 metrów wysokości i jest 15-25 metrów szerokości.

• Zmiany gleby w witrynie sadzenia przez mieszanie kombinacji pół szybkie odprowadzanie gleby i pół organiczne kompostu do góry 2 stóp witryny. To połączenie daje sadzonka dobre odżywianie i drenaż.

• Roślina płaczu drzewa wiśniowe wczesną wiosną, aby umożliwić im czas do ustanowienia i zakorzenić się przed upalne lato nadejdzie. Wykopać dół, który jest na tyle głęboko, sadzonka korzeniowej i dwa razy tak szeroki; roślin płaczu wiśnie więc korzenie i bagażnika jest na poziomie gruntu. Zapakować poprawiony glebę wokół korzeni, a wody płaczu wiśniowe z 2 centymetrów wody, aby pomóc ustanowić się.