adcov.com

Jak uruchomić Dieta owocowa

Amerykański Departament Rolnictwa, zarejestrowanych dietetyków i specjalistów od żywienia na całym świecie zalecają owoce i warzywa stanowią istotną część codziennej diety. Ludzie z najdłuższej żywotności na Ziemi, na japońskiej wyspie Okinawa, jeść więcej niż połowę ich dziennego spożycia kalorii z owoców i warzyw. Prawie każdy witamin i minerałów, które organizm potrzebuje można znaleźć w owocach i warzywach, a są wśród źródeł najbardziej składniki odżywcze żywności na kalorie. Rozpoczęcie diety owoców jest dobrym sposobem, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe, ustabilizować poziom cukru we krwi i detox organizmu.

Instrukcje

Rozpoczęcie diety owocowe

1 Wybierz owoce, z oczu w kierunku odmiany, mieszania owoców różnej kwasowości dla najprostszy trawienia. Strzelaj do uzyskania przynajmniej jednej porcji z pięciu kolorów: czerwony, żółty, zielony, biały i niebieski / fioletowy. Poznać wartość odżywczą owoców, tak, że dostaniesz dobrą równowagę witamin i minerałów.

2. Pamiętaj, że wiele z produktów, które można rozważyć warzywa są rzeczywiście owoce. Jeśli zawiera nasiona, to owoce. Zebrać pomidory, papryka, awokado, oliwki i squasha, fasola, i szerzyć bogactwo składników odżywczych.

3 Dla najlepszego smaku, wybierz owoce, które jest dojrzałe, świeże iw sezonie. Od owoców będzie twój odcinkowych, znaleźć najlepsze degustacja owoców można.

4 jeść owoce na surowo, jak często, jak to możliwe, w celu uzyskania maksymalnej błonnika i składników odżywczych z żywności. Soki owocowe są w porządku, ale nie powinna obejmować większość diety. Obniżyć się do obsługujących owoców kawałki wielkości z góry, tak, że posiłki są proste i wygodne.

5 Weź łyżkę lub dwie oleju lnianego dziennie, wraz z suplementów witaminy D i E. Witaminy te są rozpuszczalne w tłuszczach, więc spożywać je wraz z olej lniany lub owoców tłuszczowej jak awokado. Olej lniany dostarczy Ci korzystnych kwasów omega, które potrzebuje Twój organizm.

6 Jedz, kiedy jesteś głodny, nawet jeśli oznacza to jeść sześć lub więcej razy dziennie. To nie musi być pełny posiłek za każdym razem. Celem jest porcja owoców lub dwa, aby utrzymać przewagę off i poziomu cukru we krwi. Jeśli binging, następnie czekasz zbyt długo, aby jeść.

7. Pij dużo wody, aby pomóc organizmowi poradzić zwiększenie błonnika w diecie. Nie przesadzaj, jak dostajesz dużo płynu z owoców.

Wskazówki:

  • Pierwsze trzy lub cztery dni tej diety są najtrudniejsze, jak walczysz swoje normalne pragnienia i nawyki. Możesz wstępnie zdecydujesz się zrobić to przez tydzień. Ale po trzech dniach, możesz zdecydować się na rozszerzenie diety tak długo, jak w miesiącu.
  • Kiedy spadając diety, powoli dodać pokarmy jak produkty pełnoziarniste, mięso i ryby oraz z umiarem, aby uniknąć problemów z trawieniem i dyskomfort.