adcov.com

Jak uniknąć wysokiego cholesterolu Foods

Cholesterol jest tłuszczem, który znajduje się w ludzkiej krwi. Nasze ciała produkcji cholesterolu w wątrobie. Mamy również uzyskać cholesterolu z pokarmów, które jemy. Potrzebujemy pewnej ilości cholesterolu w naszym ciele, aby przetrwać, ale za dużo, mogą zakłócać przepływ krwi i prowadzić do wielu problemów zdrowotnych.

Instrukcje

1 Ogranicz ilość żywności wysokiej cholesterolu można konsumować. Żywności, które są bogate w cholesterol to jaja, podroby, takie jak wątroba, mózg, serce i nerki, i desery o wysokiej zawartości tłuszczu.

2 Broil lub piec pokarm zamiast smażenia. Smażenie potraw w olejach podnosi liczbę cholesterolu.

3 Tapicerka cały widoczny tłuszcz z mięsa przed gotowaniem Twojej ją. Lepiej jest przyciąć tłuszczu przed gotowaniem, a nie po. Jeśli zostawisz na tłuszczu mięsa, aż po jego ugotowaniu cholesterolu z warstwami tłuszczu i wsiąka w mięso podczas gotowania. Usuń skórę z kurczaka i indyka. Ponownie, usuwając przed gotowaniem jest najzdrowsze.

4 zastępcze białka jaj w recepturach, gdy całe jaja są wezwane. Cholesterolu w jajach znajduje się w żółtku.

5 Wybierz beztłuszczowe produkty mleczne, produkty pełnoziarniste, owoce, warzywa i chude mięso, aby ograniczyć ilość cholesterolu można konsumować.

6 Pomoc swoje ciało, aby utrzymać niski poziom cholesterolu przez jedzenie dieta bogata w błonnik rozpuszczalny. Dobrym źródłem błonnika rozpuszczalnego to owies, pomarańcze, jabłka, gruszki i marchew.

Wskazówki:

  • Zacznij poziom cholesterolu sprawdzane regularnie. Stosować się do zaleceń lekarzy na obniżenie poziomu cholesterolu. Jeśli on przepisze leki na wysoki poziom cholesterolu, należy przyjmować lek zgodnie z zaleceniami lekarza.