adcov.com

Jak uniknąć rozstępów

Jak uniknąć rozstępów


Rozstępy są te małe przebarwione znaki w naszej skórze, które przypominają nam o kilka rzeczy dzieje się w naszym życiu w różnych czasach. To może być z naszych szczęśliwych dni w trakcie naszej ciąży do naszych czasów w czasie rozpaczliwych przyrost masy. Bez względu na rozstępy przypominają nam, że jest coś, czego chcesz się pozbyć i to szybko. Oto kilka wskazówek, jak pozbyć się tych białych znaków naszej historii.

Instrukcje

1 w czasie ciąży:
Jak twoje ciało zmienia ze względu na rosnącą w was życia, nie pić tyle wody, ile możesz. To jest zdrowe dla Ciebie i dziecka, a także utrzymuje skórę się zbyt suche z powodu odwodnienia. Ponadto podczas stosowania masła kakaowego ciąży codziennie będzie to uczynić skórę bardziej rozciągliwa więc unikanie rozstępów.

2 Odchudzanie:
W przypadku utraty wagi, to najlepiej, aby schudnąć w przyzwoitym tempie. Utraty wagi szybko nie pozwala skórze swobodnie odbijać od bycia odcinek przez długi okres czasu. Powyższe kroki plus zdrowy posiłek z dużą ilością witamin i minerałów, takich jak witamina C, witamina E, cynk i krzemionki pomoże swoje rozstępy i swój cel utraty wagi.

3 PIERSI i rozstępy
Karmienie piersią kobiety i duże piersiach kobiety się rozstępy na skutek gwałtownego wzrostu piersi. Za pomocą odpowiedniego biustonosza pomoże utrzymać piersi i zapobiegając ich ugięcia. Kiedy sag rozciągają i powodować te okropne rozstępy. Wraz z biustonoszy, które pasują, zdrowej diety i masła kakaowego, powinieneś być w stanie uniknąć rozstępów na początku lub zminimalizować je, jeśli już mają.

BUDYNEK 4 BODY:
Rozstępy się zdarzyć z powodu stałych powtarzalnych ćwiczeń. Staraj się, aby z coraz mięśnie zbyt szybko lub podnoszenia maszyny budowlane zbyt wiele razy w zestawie. Podczas pracy, aby osiągnąć swój cel budowy ciała użyciu powyższych kroków, można również być wymagane wizytę do dermatologa przepisać serotoniny lub Retin A. Ten przepis pomoże a rozstępy są jeszcze różowo lub czerwono-brązowy.

Wskazówki:

  • AHA kremy pomaga również elastyczność skóry.
  • Zawsze zaczynaj leczeniu rozstępów, jak tylko pojawiają się lepiej sobie z nimi radzić.
  • Kremy AHA nie może być stosowany przez kobiety w ciąży.
  • Rozstępy nie kiedykolwiek odejść, łapiąc je wcześnie i traktując je prawidłowo będą zmniejszać się w skórze.
  • Rozstępy, które są stare może być nadal traktowany, a niektóre mogą zmniejszać z czasem, ale nie odejdzie, a także łowienie ich na początku.