adcov.com

Jak uniknąć porażenia prądem Outdoors

Jak uniknąć porażenia prądem Outdoors


Raw energii elektrycznej jest inspirujący siłą natury. My go oswoić, wykorzystać ją, a zbyt często biorą za pewnik. Energia elektryczna jest czynnikiem liczby elektronów na sekundę przepływającej w dół linii, co przekłada się na wartość znamionową, a ilość energii potencjalnej te elektrony nazywają napięcia. Przez analogię, że z węża ogrodowego. Ilość wody, która płynie jest jak natężeniu. Ciśnienie jest jak napięcia. Wpływ wody jest produkt obu. Podobny do regulacji dyszy na węża, Natężenie prądu i napięcia mogą być przedmiotem obrotu w tę iz powrotem z transformatorami. Moc jest produktem obu.

Instrukcje

1 Ponieważ wiele zakładów wytwórczych są km od obszarów miejskich, w których stosowane jest najczęściej prąd, więc straty mocy wzdłuż linii jest dużym problemem. Maksymalizacja napięcia transmisji jest jak zwiększenie ciśnienia wody w wężu. To najlepszy sposób, aby popchnąć energii na duże odległości, ponieważ minimalizuje straty mocy. Ale bardzo wysokiego napięcia i prądu są wysokiej mocy make wieże jedne z najbardziej niebezpiecznych części sieci elektrycznej. Wyższe napięcie większa możliwość skoczyć przez elektrony izolatorów. Pamiętaj, aby dać wszystkim przesyłowych i linii energetycznych na żywo łukiem. W rzeczywistości, nie trzeba nawet dotykać linii zasilania. Jeśli masz na tyle blisko, a napięcie jest na tyle wysoka, prąd będzie łuk. Najlepszą ochroną tutaj jest odległość. Dla linii elektroenergetycznych 50000 V lub mniej, zachować co najmniej 10 metrów. Jeśli nie jesteś pewien, pobyt co najmniej 18 metrów. Na większych wysokościach, gdzie powietrze jest rzadsze, trzeba dodać więcej przestrzeni powietrznej.

2 Przed rozpoczęciem pracy, pracowników budowlanych, którzy mają do pracy w pobliżu linii elektrycznych należy zlokalizować i określić, jaki rodzaj władzy przewody prowadzić. Wydział Wodociągów i Energetyki Los Angeles będzie przenieść lub de-engergize linie elektryczne na życzenie. To nie wystarczy, aby utrzymać osobistą przestrzeń powietrzną. Cały sprzęt ma się zachować tę samą bezpieczną odległość, czy jest prowadzone ręcznie rusztowań lub materiałów budowlanych. To nie tylko dobra bezpieczeństwa. Takie jest prawo.

3 Nie należy puszczać latawce lub zwolnić Mylar balonu w pobliżu linii energetycznych. Energia elektryczna może spływać linii, co daje prądem lub gorzej. Mylar balony stanowią większe zagrożenie porażenia niż latawce, ponieważ powłoka srebrzyste działa jako dyrygent. Jeśli złapany przez linie wysokiego napięcia, mogą one łuk; powodując intensywne ciepło, które może krótkie transformator, zapukać linii energetycznych w dół i sprzętu gospodarstwa domowego szkody

4 Jeśli widzisz wierzchowce wypełniania w dzielnicy bez słupach to dobry zakład, że moc jest rozprowadzana pod ziemią. Nie można ich zobaczyć, nie wiem, że one tam są, ale linie energetyczne poniżej mogą być tak samo niebezpieczne jak te powyżej. Nigdy nie zakładaj, że jesteś bezpieczny. Koparki powinny zawsze korzystać z wyprzedzeniem, w celu sprawdzenia obecności zakopanych kabli energetycznych. Pamiętaj, aby podać dokładną lokalizację planowanego wykopu. Nie jesteś tylko uprzedzając ewentualny przestój; można być zapobiegania porażeniu prądem i jego poważne konsekwencje.