adcov.com

Jak uniknąć PMS Weight Gain Począwszy tym miesiącu

Jak uniknąć PMS Weight Gain Począwszy tym miesiącu


PMS przyrost masy ciała wpływa wiele kobiet. To frustrujące problem, ale są kroki, które można podjąć w celu zmniejszenia lub, w niektórych przypadkach, nawet uniknąć PMS przyrost masy ciała. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, konkretne wskazówki, jak zmniejszyć lub nawet zapobiec PMS przyrost masy ciała.

Instrukcje

1 Uważnie od poziomu stresu podczas PMS jeśli chcesz zmniejszyć lub uniknąć PMS przyrost masy ciała. Twoje zmiany hormonalne w okresie napięcia przedmiesiączkowego fazie cyklu może spowodować, że poziom lęku i stresu rakieta. Kiedy czujesz, podkreślił, ze względu na PMS, należy znaleźć zdrowe ujście dla tego stresu, takich jak medytacja czy joga. Kiedy czujesz się zrelaksowany i możesz spać restfully zamiast niespokojnie, jak zrobić tak wiele kobiet w czasie PMS, to poczucie relaksu pomaga utrzymać równowagę emocjonalną i uniknąć PMS przyrost masy ciała.

2 Nie należy zatrzymać wykonywanie podczas PMS. Wiele kobiet, aby ten błąd, a to może prowadzić do PMS nadwagi. Zakłócają one swoją zwykłą rutynę ćwiczeń, ponieważ czują się nadęty, skurczowy, nastrojowy i niewygodne. Jednakże, jest to niezwykle ważne, aby utrzymać się na ćwiczenia, nawet jeśli nie masz na to ochoty ze względu na swoje objawy PMS, jeśli mają nadzieję na uniknięcie PMS przyrost masy ciała.

3 Nie należy poddawać się pragnienia podczas PMS. Apetyt na słodkie lub słone lub tłustych, które wystąpić podczas PMS są zbyt prawdziwe i mogą być bardzo silne. Staramy się najtrudniejsze do zwalczania tych PMS głodu i trzymać się zdrowej diety, jeśli naprawdę chcesz, aby uniknąć PMS przyrost masy ciała. Upewnij się, że spożywanie wystarczającej ilości żywności, które zawierają błonnik i wapń, jak mogą one pomóc w walce pragnienia. Włókno w szczególności może wypełnić cię, co czujesz się mniej głodni i mniej podatne na apetyt.

Wskazówki:

  • Zauważ, że niektóre PMS przyrost wagi może być rzeczywisty przyrost masy ciała (ze względu na uleganie pragnienia, a nie ćwiczenia, na przykład), a niektóre PMS przyrost masy ciała jest rzeczywiście z powodu zatrzymania płynów. Aby zmniejszyć PMS wzdęcia i zatrzymanie płynów, pić dużo wody, w celu detoksykacji i przepłukać system, a także pomóc sytości. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, aby zmniejszyć PMS wzdęcia, istnieją pewne bez recepty, które można podjąć, aby pomóc z tym problemem, takie jak Midol, Premsyn i Aleve. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem, jednak przed próbą żadnych nowych leków, nawet bez recepty, ponieważ nie wszystkie leki są odpowiednie dla każdego człowieka.