adcov.com

Jak unikać pokarmów, które powodują Gaz

Aby unikać pokarmów, które powodują gaz będzie jeść publicznie bardziej komfortowe. Gaz i wzdęcia mogą być bardzo kłopotliwe. Osoby z zaburzeniami trawienia może być bardziej podatne na nadmierne wzdęcia. Podczas jedzenia również połknąć powietrza, jak również. Gaz żołądek może pochodzić z przejadania się i otyłości. Nie tylko to, co jesz, ale jak jesz może zapobiec nadmiernemu wzdęcia. Wzdęcia to każdy coś chce ograniczyć i uniknąć w sytuacjach publicznych. Spożywania posiłków powoli, z blisko usta będą również zapobiec nadmiernemu wzdęcia. Wzdęcia można zapobiec, dzięki czemu można czuć się bardziej komfortowo w publicznych i wokół innych.

Instrukcje

1 Unikanie jedzenia dużo ziaren, roślin strączkowych i dodawanie zbyt wielu przypraw do swojej diety. Ziarna są bogate w błonnik. Fiber idzie i się z przewodu pokarmowego. Błonnik może powodować nadmierne wzdęcia i być nieco szorstki w systemie trawiennym. Problemem jest to, włókna bardzo zdrowe dla naszego układu pokarmowego i dla nas dobre. Ziarna zapewnić dużą ilość włókna. Moczenie rośliny strączkowe w occie może wyciąć nadmiar gazów. Śliwki i rodzynki mogą powodować wzdęcia, jak również. Wiele zbóż, kukurydzy i pszenicy może powodować gazu.

Dużo przypraw może spowodować gazu i może być szorstka w systemie trawiennym. Czosnek, chili w proszku, i cebuli może powodować gazu. Ogranicz użycie dużo przypraw. Zbyt dużo przypraw powodować wzdęcia. Zioła są w porządku, a może pomóc kwasy równowagi w systemie trawiennym. Oregano, pietruszka, tymianek i imbir na przykład są w porządku, aby dodać do swojej diety. Imbiru i mięty pieprzowej może pomóc zapobiec nadmiernemu gazu.

2 Unikaj jedzenia kapusta i brokuły. Dwa warzywa, które są związane z nadmierną gazu. Zarówno kapusta i brokuły dostarczają nadmierne wzdęcia. Oba są bardzo zdrowe i doskonale dobrze jeść odżywianie mądry. Zawierają duże ilości minerałów w nich. Jednakże, jeśli masz zamiar udać się w tę noc, lub masz firmę w ciągu, to najlepiej, aby nie jeść te warzywa na obiad. Również kapusta kiszona może być złe połączenie.

3. Unikaj dużo smażonych, węglowodanów i żywności przetworzonej. Smażonych potraw i produktów bogatych w tłuszcze zwierzęce powodują wzdęcia. Ogranicz spożycie pamiętnik. Nie jeść za dużo jogurtu, sera, i używać dużo mleka. Ci, którzy są z nietolerancją laktozy powinny unikać zbyt dużo nabiału.

4 Nie należy pić dużo piwa i napojów gazowanych. Uniknąć wielu gazowanych napojów, takich jak piwo i napoje gazowane. Zamiast wymieniać te napoje z zielonej herbaty, woda lub sok pomidorowy. Sok pomidorowy może pomóc przy wzdęciach. Ale również pije imbir może pomóc złagodzić gazu.

5 Nie jedz dużo pokarmów skrobiowych i słodyczy wysokiej zawartości cukru. Skrobię żywność i słodycze będą powodować nadmierne wzdęcia. Dużo ziemniaków i pszenicy zawierają duże ilości skrobi. Jak na przykład makaron. Słodycze jak babeczki, ciasta, ciasteczka, cukierki i ciasta może powodować wzdęcia.

6 Ograniczenie gazu i wzdęcia. Picie dużej ilości wody eliminuje wzdęcia i gazy. Należy zatrzymać nawilżona i pić dużo wody. Niektóre owoce i warzywa ograniczy wzdęcia. Szpinak i winogrona są w porządku na brzuchu. Kwasy cytrusowe mogą przyczynić się do wzdęć. Jagody zawierają błonnik, który również może powodować gazu. Banany są zbyt bogate w potas. Sok z cytryny sok i aloes może ograniczyć wzdęcia.