adcov.com

Jak ukryć zaczerwienienie skóry

Jak ukryć zaczerwienienie skóry


Zaczerwienienia skóry może być wynikiem szeregu różnych czynników, w tym podrażnienia skóry, alergie lub wyprysk. Dla wielu ludzi, którzy cierpią na przewlekłe zaczerwienienie skóry, może to być oznaką stanu zapalnego skóry zwany trądzik różowaty. Gdy mamy do czynienia z czerwoną skórą, która jest czasowe lub trwałe, to jest normalne, że chce złagodzić zaczerwienienie i zmniejszyć go jak najwięcej. Na szczęście istnieją proste sposoby, aby zatuszować zaczerwienienie skóry, które wymagają minimalnego wysiłku.

Instrukcje

1 Wybierz produkty do makijażu wykonane dla skóry wrażliwej, które są hipoalergiczne i noncomedogenic. Zakup żółte lub zielone korektory oparte i przyciemnione proszki przeciwdziałać zaczerwienienie skóry. Dla fundacji, za podstawę proszek mineralny, który działa dobrze dla osób z trądzikiem różowatym, ponieważ nie zawiera składników, które mogą być szkodliwe dla skóry wrażliwej i zapewnia nie ciężkie pokrycie. Czy wybrać płynny fundament lub mineralnego proszku fundament, wybrać kolor, który najbardziej odpowiada własnego tonu skóry. Unikaj kupowania makijaż, który ma różową lub pomarańczową bazę.

2 Nałóż niewielką ilość korektora i fundacji na skrawku skóry za każdym uchu. Odczekać 24 godziny i sprawdzić obszar wszelkie objawy reakcji alergicznej. Jeśli nie ma żadnych oznak podrażnienia, należy używać produktu na pokrycie zaczerwienienie skóry. Czy są jakieś oznaki reakcji, nie należy używać produktu.

3 Trzymaj się z dala od kosmetyków, które zawierają składniki, które podrażniają wrażliwą skórę lub trądzik różowaty czerwony. Narodowy Trądzik różowaty Towarzystwo cytuje alkohol, oczaru wirginijskiego, aromat mięty pieprzowej, mentol, olejek eukaliptusowy, jak i składników znajdujących się w produktach, które stwierdzono u pacjentów z trądzikiem różowatym, jak działa drażniąco na skórę.

4 Zastosuj kolor korygujący korektor przed aplikacją fundamentowej. Pokrycie plamy lub plamy zaczerwienienia stosując korektor antybakteryjny z małym pędzlem korektor. Posmaruj cienką warstwę korektora bezpośrednio na plamki lub skazy na pokrycie go. Dla pełnego pokrycia twarz, zastosować korektor antybakteryjny użyciem większej szczotki węgielny. Nałożyć cienką warstwę korektora równomiernie na całej twarzy lub jakichkolwiek dużych plamy zaczerwienienia. Nie stosuje się tak bardzo, że korektor wydaje gruby lub ciężki.

5 Smooth swój fundament w stosunku do korektora za pomocą fundacji szczotki. Mieszanka fundament tak, że obejmuje korektor i łączy naturalnie bez widocznych odcieniami żółtego lub zielonego przyciemniane korektor.

Wskazówki:

  • Szczotki całkowicie oczyścić po każdym użyciu, aby usunąć wszelkie oleje, które zostały przeniesione do szczotki ze skóry.