adcov.com

Jak ukryć warzywa w posiłkach dzieci "

Jak ukryć warzywa w posiłkach dzieci "


Warzywa są ważną częścią diety dziecka, pełen niezbędnych witamin i minerałów, wymagane dla optymalnego wzrostu i rozwoju. Amerykański Departament Rolnictwa stwierdza, że ​​dzieci wymagają różnych poziomów warzyw każdego dnia, w zależności od wieku, płci i poziomu aktywności; Kwota waha się od 1 do 2 filiżanki do 3-letnich chłopców i dziewcząt do 3 filiżanek do 14-do 18-letnich chłopców. Wiedząc, jak ukryć warzywa w kuchni jest skutecznym sposobem zapewnienia dziecku zużywa swój dzienny przydział warzyw.

Instrukcje

Sosy

1 Saute lub mikrofalowe warzywa do miękkości. Wybierz cebula, czosnek, papryka i zioła, aby dodać wspaniały smak sosów na bazie pomidorów. Brokuły i marchew są świetne do sosów do makaronów, kalafior i jest idealnym dodatkiem do sosów serowych. Użyj fasoli i warzyw korzeniowych zagęścić sosy.

2 Puree z warzyw w blenderze na gładką masę.

3 Dodaj warzywa puree do sosów do makaronów, pizzy używać jako polewą, lub dodać do sosu.

Zupy

4 cebule Saute i czosnku w dużym rondlu.

5 Dodaj inne warzywa z patelni. Eksperyment - Zupy są doskonałym sposobem, aby uwzględnić szereg warzyw i wykorzystać to, co jest w lodówce resztki i spiżarni. Dodać zioła do smaku.

6 Napełnij garnek wodą, aż warzywa są objęte gwarancją. Przynieś ją do wrzenia i gotować na wolnym ogniu przez 20 do 40 minut, aż warzywa będą miękkie i gotowane przez.

7 Wlać zawartość garnka (warzyw i wody) do blendera. Doprawić solą i pieprzem i zmiksuj na gładką.

Mięso

8 drobno posiekać warzywa, takie jak cebula, czosnek, papryka, marchew, buraki i squash.

9 Gotować warzywa w piecu lub w kuchence mikrofalowej, aż będą miękkie.

10 Puree z warzyw w blenderze.

11 Wymieszać warzyw puree do mięsa mielonego i uformuj burgera lub klopsiki pasztecików dla dań makaronowych.