adcov.com

Jak ukryć cienie

Jedną z głównych przyczyn cienie pod oczami jest brak snu. Czasami oczy również mogą stać się spuchnięta. To może być kłopotliwe, jeśli wybierasz się na pierwszej randce lub jeśli udał się do rozmowy kwalifikacyjnej. Jest to również problem, jeśli są coraz swoje zdjęcie. Będziemy chcieli, aby to, co można ukryć cienie, więc nie są one zauważalne.

Instrukcje

1 przebicie kapsułki witaminy E z kołkiem sterylizowanego i rozprowadzić olej pod każdym okiem. Czy to prawo przed snem. Będzie ograniczyć wszelkie obrzęki, a także pracy, aby utrzymać cienie z dala.

2 plasterek ogórka i umieścić jeden plasterek na każdym oku. Można zrobić to pierwszą rzeczą, w godzinach porannych. Zwiększy krążenie pod oczami i zmniejsza cienie.

3 Kup korektor, który pasuje do koloru skóry. Może trzeba eksperymentować z tym na początku, aż znajdziesz idealny odcień. Zacznij od wewnętrznego kącika oka i działa korektor w dół i po drugiej stronie. Powtórzyć w drugim oku. Prace concealer, nie pozwalając światło świecić przez nią. Można kontynuować normalną rutynę makijaż po użyciu korektora.

4 Zastosuj serum oczu takich jak RevitaLume. Możesz użyć serum oczu raz dziennie. Działa szybko zmniejszyć cienie, więc powinieneś zobaczyć wyniki w ciągu kilku pierwszych dni korzystania z niej.

Wskazówki

  • W miejsce plasterki ogórka, można użyć resztki torebki herbaty na oczy rano.
  • Będziesz nadal kłopoty z cienie pod oczami, aż zaczniesz się odpowiedniej ilości snu każdej nocy.
  • Zawsze należy nosić okulary przeciwsłoneczne, gdy jesteś na zewnątrz, aby chronić oczy przed uszkodzeniem słonecznym. To może zmniejszyć cienie i wczesne zmarszczki.