adcov.com

Jak ujarzmić histerycznym osobę

Czasami ludzie, których znamy i miłość będzie niewytłumaczalny psychicznego. Niektóre dosłownie stracić, stając się zagrożeniem dla siebie i innych. Ita € ™ s nie wiadomo dokładnie, kto, dlaczego, to nastąpi i kiedy. Będąc bardziej świadomi pomoże zapobiec, choć. Spójrz na znaki ostrzegawcze. Znaki są w postaci gwałtownych zagrożeń, niewłaściwych uwag dotyczących samookaleczenia i krzyczy na innych z małą prowokację.

Instrukcje

1 Przejęcie sytuacji poprzez delegowanie zadań do osób przebywających. Dzieci powinny być usunięte. Władze powinny być częściej nazywa. Potencjalne broń powinna być pobrana z pokoju.

2 Sprawdź dwa razy, że rozważono wszystkie możliwości. Każdy, kto jest naruszania osoby powinny być przesyłane dalej. Upewnij się, że nie przegap potencjalnych broni. Skanowanie do pokoju, aby zobaczyć, jakie elementy pokoju histeryczna osoba może korzystać zranić siebie.

3 Zabierz ostrość jego histerii. To powinno go uspokoić. Mają uspokajający wpływ na jego obecne życie. Osoba powinna z nim rozmawiać łagodnie - nie protekcjonalnie. Osoba powinna wykazać empatię.

4 punkty nacisku pomocą i ograniczenia fizycznie podporządkować sobie człowieka. Połóż ręce za plecami. Należy pamiętać, że ból jest świetny sposób, aby doprowadzić osobę z powrotem do swoich zmysłów. Szanuj różnicy pomiędzy potrzebne bólu i przemocy. Należy także pamiętać, możliwość pozwów i późniejszych resentymentów. Zaufaj porady profesjonalisty. Histeryczne ludzie będą robić szalone rzeczy, jak bash swoje głowy przed posadzek betonowych. Koncepcja pokoju gumy wasnâ € ™ ta dekoracja wybór kaprysu. Wiele osób cierpiących na histerię będzie zranić. Dona € ™ t niech.

5 Zabezpiecz się przed atakami. Poproś o pomoc w krępować osobę. Nie powinno być co najmniej dwóch z was. Traktuj go jak gliniarz i przedsięwzięć karnego. Dona € ™ t umieścić głowę bezpośrednio za lub w sąsiedztwie jego, jeśli chcesz przejść przez sytuację z wszystkich zębów nadal dołączony do krwawienia dziąseł spoza.

6 porady lekarskiej, aby przyjść z narkotykami pucharowej. Możesz być w stanie utrzymać histeryczny osoby dół przez ograniczony czas, ale jest prawdopodobne, aby włączyć Ciebie bardziej w miarę upływu czasu. Nikt nie lubi być wstrzymane.

7 powstrzymania się od przemocy, chyba że jest to niezbędne do opanowania. Histeryczna osoba może być frustrujące. Nigdy nie uderzyć z frustracji. Jeśli jesteś w sytuacji, w której inni są w niebezpieczeństwie i nie jesteś w stanie ujarzmić, starannie rozważyć konsekwencje i możliwości ograniczania ich przez pukanie je jednym uderzeniem do podbródka. Jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności, jednak nie próbuj tego. Nie ma miejsca dla ego i złości w trakcie powstrzymując histeryczny osoby. Jedynym celem jest ustąpienie histerii.

Wskazówki:

  • Zadzwoń do najbliższej rodziny w celu uzyskania porady i ewentualnej akceptacji przed użyciem jakichkolwiek bólu podporządkować histeryczny osoby.
  • Upewnij się, aby sprawdzić histeryczny osobę do broni przed narażania siebie, starając się mu pomóc.