adcov.com

Jak uczyć się pracy Akupresura Punkty

Korzystanie akupresury jest jednym z najstarszych, najbezpieczniejszych i najprzyjemniejszych sposobów indukują lub przyspieszy pracę. To sprawia, że ​​w naturalny sposób będzie przejść do pracy i spokojnie, a nie za pomocą leków na siłę szyjki macicy. Stymulowanie punktów nacisku podczas pracy także relaksuje matki i pomaga złagodzić ból. Nauka prawidłowych punktów nacisku jest łatwe i, z praktyki, można znaleźć natychmiast. To jest najlepsze dla partnera, aby dowiedzieć się punktów nacisku pierwszy. Tylko ćwiczyć akupresury, jeśli jesteś bardzo blisko do pracy lub są skurcze uczucie.

Instrukcje

1 szczypta skóry łączący matki kciuk i palec wskazujący. Prawidłowe ciśnienie będzie czuć punkt wrażliwy lub składania ofert do matki.

2 Rub skóry kciukiem i palcem wskazującym na 30 do 60 sekund. Odpocząć przez 1 do 2 minut przed kontynuowaniem, lub w trakcie skurczu, gdy matka jest w pracy. Ta stymulacja pomaga zmniejszyć intensywność skurczów i zrelaksować matkę.

3 Znajdź skokowego znaczenie matki na wewnętrznej stronie nogi powyżej pięty. Punkt ciśnienie jest trzy długości kciuka powyżej znaczenia. Użyj kciuka matki zmierzyć i znaleźć punkt. Obszar będą czuć się jak siniak.

4 Naciśnij dwa palce mocno na miejscu. Sęk w okrężnymi ruchami. Umieść palec wskazujący powyżej środkowego palca, jeśli się zmęczony. Nadal pocierając powierzchnię aż skurcz jest odczuwalne, jeśli matka jest w pracy. Ta stymulacja zarówno relaksuje matkę i zwiększa częstotliwość jej skurcze.

5 Zastosuj nacisk na skórę bezpośrednio przylegającym do rogu pinky paznokieć matki. Masować obszar z kciukiem i palcem wskazującym w okrężnymi ruchami do dalszego łagodzenia bólu od skurczów i uspokoić matkę.

Wskazówki:

  • Punkty nacisku poczuje wrażliwe na matkę. Zapytaj matkę powiedzieć dokładnie to, co ona czuje, aby zapewnić znalezienie poprawnego miejsce. Mają matka praktykować głębokie oddychanie podczas stosowania akupresury. Upewnij się, że jest ona na długie, pełne i głębokie oddechy, i że jest ona wydechu całkowicie.
  • Nie wolno ćwiczyć akupresury, jeśli nie są blisko pracy, gdyż może to wywołać pracy przedwcześnie. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem terapii akupresury.