adcov.com

Jak uczyć się NLP Online

Jak uczyć się NLP Online


Neuro-Linguistic Programming, lub NLP, jest metoda samorozwoju i modelowania sukces, który został opracowany przez Richard Bandler i John Grinder. Poprzez badanie nawyków i metod bardzo udanych ludzi i analizując to, co było o swoich wewnętrznych procesów, które uczyniły je w ten sposób, Bandler i Grinder opracowane procedury zaszczepienie tych udanych cechy u innych. Istnieje wiele metod nauki NLP, poprzez szkoły, seminaria, książki i przez Internet. Nauka Internet szybko staje się bardziej popularne ze względu na wygodę, dostępność i ceny.

Instrukcje

1 Zlokalizuj akredytowanego szkoły online, który oferuje szkolenia NLP. Istnieje wiele szkół online, które oferują kursy NLP, począwszy od darmowych starterów do programów certyfikacji pogłębionych. Znalezienie odpowiedniej szkoły dla Ciebie zależy od zainteresowania n NLP i ostatecznego celu w nauce technik.

2 Zapisz się na warsztaty online. Wielu mówców i profesjonalnych praktyków NLP oferują seminaria internetowe oparte na nowych i potencjalnych studentów. Te warsztaty i seminaria różnią się także w cenie, długości i zawartości. Choć dobre seminaria dotknąć większości tematów NLP, nie są one zazwyczaj jako dogłębne jak innych szkoleniach.

3 fora Odwiedź NLP i biuletyny NLP. Forum to dobre miejsce, aby zobaczyć, jak inni uczą się NLP i zebrać wskazówki i porady na temat nauki. Jeśli masz problemy z zrozumienie pewnych technik, kontakt z inną osobą, która miała ten sam problem i postanowiło, może to pomoże Ci lepiej zrozumieć materiał.

Wskazówki:

  • Pamiętaj, aby sprawdzić renoma każdej ofercie firmy online sprzedać szkolenie. Chociaż istnieje wiele legalnych szkoły i szkolenia, są też firmy, które oferują niskiej jakości treści za opłatą.