adcov.com

Jak uczyć chór, który nie czyta muzyki

Jak uczyć chór, który nie czyta muzyki

Jest w stanie czytać nuty jest że każdy dyrektor chóru życzenia jej członków chóru posiadał talent, ale prawda jest taka, że wielu członków chóru mają bardzo niewielką wiedzę na temat czytania nut. Chóry są często tworzone na zasadzie wolontariatu, co oznacza, że głównym kryterium jest, że członkowie korzystają śpiewu. Na szczęście można zmaksymalizować członkowie Twojej entuzjazm, motywacji i wyburzanie nawet, jeśli nie wiedzą jak czytać nuty.

Instrukcje

• Podać członków chóru cyfrowy lub CD kopii muzyki, na którym pracujesz. Jeśli to możliwe za pomocą muzyki, która izoluje określonej części wokalnej, jeśli Twoja Grupa śpiewa części harmonia w muzyce.

• Nauczyć bardzo podstawowe elementy dotyczące nuty. Pokaż swoim członkom, jak zauważa przenieść górę na linii personelu przy boisku dostaje wyższe i dół przy boisku dostaje niższe. Podkreślić rytm podstawowe oznaczenia całości notatki, notatki pół, ćwierćnuty, ósmego notatki i różnych spoczywa. Członkami chóru nie ma móc wymienić każdy symbol, który widzą na muzykę, ale zrozumienie podstaw pomoże im śledzić, co jest napisane.

• Podać każdy członek chóru jego własny osobisty teczka zachować nut, że on jest przy pomocy. Zachęcanie członków do własnych notatek dotyczących muzyki. Na przykład, może przypomnieć im, aby oznaczyć, kiedy przyjdzie, jak długo trzymać notatki lub gdy głośniej śpiewać lub bardziej miękkie.

• Cierpliwość. Niektórzy członkowie chóru może być powolny, aby odebrać to, co nauczają, zwłaszcza jeśli te techniki są nowe. Innych członków może być po prostu odporny na zmiany. Rozwój jako Grupa wymaga czasu.

• Wzrost morale poprzez regularne imprezy jako Grupa. Posiadanie chór, który lubi być razem wola utrzymywać im motywację. Motywacja i zaangażowanie są zaawansowane cechy dla każdej grupy do posiadania i może pomóc uzupełnić ze względu na brak technicznych możliwości.