adcov.com

Jak uczcić urodziny dla dziecka, które niedawno Zmarł

Jak uczcić urodziny dla dziecka, które niedawno Zmarł


Żal z utraty dziecka nigdy nie opuszcza rodzica, ale nie staje się bardziej znośne, gdy dowiaduje się, jak radzić sobie ze śmiercią swojego dziecka. Tworzenie rytuałów, aby zapamiętać swoje dziecko na specjalnych dniach pomogą rodzicom radzić sobie z ich bólem, według artykułu na stronie internetowej Na Zdrowie. Świętuje swoje urodziny dziecka daje niedawno osieroconych rodziców szansę skupienia się na szczęśliwsze razy na chwilę, a nie ból ich straty. Czy to jest czas spokojnej refleksji samotnie lub w otoczeniu przyjaciół i rodziny, istnieje wiele sposobów, aby zaznaczyć zmarłego dziecka urodziny.

Instrukcje

1 Tie prywatną wiadomość do ciągu balonu i zwolnić go w specjalnym miejscu. Możesz mieć jeden balon lub balon do reprezentowania jednego roku życia każde urodziny dziecka. Daj balony do wszelkich obecnych członków rodziny, i zachęcić ich, aby dodać wiadomość własnych. Wybierz balonów dziecka ulubiony kolor, i wydać je w miejscu, które było dla niej.

2 Przytrzymaj żałobnej. Jeśli wolisz nieformalne spotkanie, przytrzymaj usługi w domu i zaprosić członków rodziny i bliskich przyjaciół. Dla większej pomnika, poprosić pastora lokalnego kościoła o poradę na gospodarstwa Memorial Church. Zapytaj bliskich opowiadać lub porozmawiać o zabawnych wspomnień oni mają z dzieckiem. Można także zapalić świece na koniec służby jako znak pamięci.

3 Wybierz specjalne miejsce w swoim ogrodzie lub na podwórku i zasadzić drzewo i krzak róży. Jak każdego roku i przekazuje urodzinowe, wzrost drzewa będą symbolizować swoją obecną miłość do swojego dziecka, twierdzi, 2002 Cichy Smutek strona artykule. To czym się ładne miejsce do spokojnej refleksji na inne dni specjalnych, takich jak w rocznicę jej śmierci, Boże Narodzenie, Dzień Matki lub Dzień Ojca.

4 Weź udział przedstawia się z lokalnym szpitalu dziecięcym. Dzieci, które są chore docenią dar, nie ważne jak małe. Cześć życia dziecka w ten sposób przynosi coś pozytywnego z bólu i straty. Owinąć poszczególne dary i pisać "W pamięci naszego syna w dniu jego urodzin" na nich. Możesz dodać swoje imię, jeśli chcesz. Pozwala to dziecku dotknąć życia innych dzieci.

5 Odwiedź grób dziecka na jej urodziny. Zwolnienie z motyli jest popularny pomnik dla dzieci, ponieważ symbolizuje nadzieję, mówi strona Cichy Smutek. Alternatywnie, zostawić kwiaty, zabawki, czy cokolwiek innego, że czujesz to właściwe, na jej grobie na znak pamięci.

Wskazówki

  • Nie czuje presji, jeśli inni ludzie nie rozumieją swoje potrzeby do świętowania urodzin dziecka. Jedyną ważną rzeczą w tym dniu jest to, że można robić, co uważasz, że jest konieczne, aby zapamiętać swoje dziecko.
  • Nie izolować się. Pozwolić innym, aby Ci pomóc w tym trudnym dniu. Innych bliskich będzie chciał oddać hołd i pamiętać swoje dziecko ze sobą.