adcov.com

Jak ubiegać się partnerami krajowymi na temat Health Insurance Coverage

Prawa państwa dyktować, czy planów ubezpieczeń zdrowotnych może być przedłużony do partnerów krajowych. Inne czynniki, takie jak rodzaj aranżacji finansowania między pracodawcą a ubezpieczycielem zdrowia może mieć wpływ, czy pracodawca jest zobowiązany przestrzegać przepisów o krajowym zasięgu państwa partnerskiego. Podczas pewnego zakresu stanów mandatu, inne państwa pozwalają pokrycia zostać przedłużona, a jeszcze inni nie mają żadnych szczególnych przepisów dotyczących ubezpieczenia. W państwach o żadnym prawem, decyzja jest pozostawione do woli pracodawcy.

Instrukcje

1 Oceń prawa twojego państwa odnoszące się do pokrycia partnerów krajowych. Niektóre państwa wymagają, aby zakres powinien być rozszerzony na partnera krajowego członka objętego niektórych rodzajów planów zdrowotnych grupowych, ale niektóre państwa nie. Zazwyczaj można znaleźć te informacje w dziale swojej stronie internetowej państwa ubezpieczenia.

2 Zapytaj przedstawiciela świadczeń w dziale zasobów ludzkich w firmie, jeśli rozszerzyć zasięg do samej płci i przeciwnych płci partnerów krajowych. W zależności od prawa stanowego i rodzaju plan ubezpieczeń zdrowotnych oferowanych, firma może lub nie może przedłużyć ten zasięg. Również zapytać, jaki rodzaj dowodu jest wymagane, aby pokazać partnerstwo jest ważne.

3 Przejrzyj wszystkie otwarte materiały rekrutacyjne z firmą i zdrowia planu informacji na temat gwarancji dla partnerów krajowych swoim. Należy również szukać informacji o tym, jak ubiegać się o rodzinie partnera na planie jako twój zależne.

4 Wypełnij wniosek rejestracji na ubezpieczenie zdrowotne oraz swój krajowy partnera jako zależne, jeśli zasięg jest dozwolone. Musisz podać imię i nazwisko partnera, datę urodzenia oraz numer PESEL, co najmniej, na formularzu zgłoszeniowym.