adcov.com

Jak ubiegać się o umowach zdrowia psychicznego z wojskiem

Jak ubiegać się o umowach zdrowia psychicznego z wojskiem


Stany Zjednoczone Wojsko potrzebuje specjalistów od zdrowia psychicznego do pomocy żołnierzy i ich rodzin ze zdrowiem psychicznym koncernów, takich jak zespół stresu pourazowego. Departament Obrony oferuje różne kontrakty dla wielu psychicznych potrzeb zdrowotnych. Niezależne kontrakty wojskowe dla zdrowia psychicznego są namacalne przez Locum tenens firmy rekrutacyjne z zamówień wojskowych. Niezależne umowy oferują możliwości pracy z wojskiem, gdziekolwiek może mieć potrzebę.

Instrukcje

1 Znajdź Locum tenens agencja rekrutacyjna w Twojej okolicy. Poinformuj ich, że jesteś dostawcą zdrowia psychicznego dostępne do pracy Locum tenens z wojskiem.

2 Wykonaj kontrolę aplikacji i tła. Musisz usunąć wojskowej sprawdzenie, które zostaną udzielone wszelkie umowy rządowej. Należy przygotować się do dyplomów, stenogramy, licencje zawodowe i certyfikaty, aby zweryfikować kwalifikacje do umowy.

3 Odwiedź Zamówień Regionalnego Centrum Pomocy Technicznej (RPTAC). RPTAC ma lokalizację biura w każdym stanie. Centra te pomogą znaleźć konkretne możliwości wykonawców z rządem, przygotowanie materiałów aplikacji i złożenia oferty na konkretnych umów, w tym umów zdrowia psychicznego z wojskiem.

Wskazówki:

  • Bądź przygotowany, aby czekać. Firmy mogą czekać do dwóch lat, aby wygrać umowy z rządem.