adcov.com

Jak ubiegać się o Oregon Health Plan

Oregon Health Plan jest plan ubezpieczeń zdrowotnych państwa dla rodzin o niskich dochodach. Każde dziecko w Oregonie zasługuje opieki zdrowotnej tak, OHP to sposób dla dzieci i niektórych dorosłych, którzy w przeciwnym razie nie ma ubezpieczenia zdrowotnego jest sposób na dostęp do opieki zdrowotnej.

Instrukcje

1 Wypełnij pakiet aplikacji, które można uzyskać dzwoniąc pod numer (800) 359-9517 lub TTY (800) 621-5260. Można również uzyskać kopię od Oregon Department of Human Services (DHS) stronie internetowej wymienionej w zasobach.

2 Włącz w aplikacji i dostać się na spotkanie z pracownikiem socjalnym. Zabierz aplikację do najbliższego biura samowystarczalności. Link do pełnej listy biur znajduje się w zasobach lub zadzwoń (800) 359-9517. Po włączeniu w aplikacji, będą one umówić się na spotkanie, aby porozmawiać z pracownikiem socjalnym.

3 Zebranie potrzebnych dokumentów. Zbierz dokumenty wymienione w "to, czego potrzebujesz", które mają zastosowanie do Ciebie.

4 Idź do swojego powołania. Czy nie za późno lub nie będzie cię. Zaplanować ich nominacje blisko siebie i nie mają czasu, aby czekać, jeśli jest późno. Być kilka minut wcześniej, dzięki czemu można sprawdzić, w, korzystać z toalety i zebrać dokumenty, zanim nazywa.

5 Zaczekaj. Pracownik socjalny powie, jeśli potrzebujesz żadnych innych dokumentów. Jeśli nie, wprowadzają je w szybko, dzięki czemu można rozpocząć odbieranie korzyści. Jeśli nie, po prostu czekać. Pracownik socjalny zadzwoni w ciągu kilku dni, aby poinformować Cię, jeśli zostaną zatwierdzone, czy nie. Jeśli nie słychać z powrotem w 3 do 5 dni, prosimy zadzwonić do nich. Prawdopodobnie nie będą mogli porozmawiać od razu, ale ktoś powinien oddzwonimy w ciągu jednego dnia roboczego.

Wskazówki

  • Przynieść każdy dokument może potrzebować. Lepiej mieć za dużo niż za mało. Zastosowanie nawet, jeśli nie jesteś pewien, czy kwalifikujesz się; niech decyduje.
  • Bądź na czasie lub tracisz swoje miejsce w kolejce.