adcov.com

Jak ubiegać się o Niepełnosprawności w Dallas w Teksasie

Jak ubiegać się o Niepełnosprawności w Dallas w Teksasie


Social Security Disability Insurance (SSDI) zapewnia miesięczny dochód do niektórych osób, które nie mogą pracować z powodu niepełnosprawności. Aby zakwalifikować się, ludzie muszą przepracować określony czas w przeszłości i zwrócić do zabezpieczenia społecznego. Niektórzy ludzie, którzy nie pracowali lub wypłacone w tyle, aby zakwalifikować się do SSDI mogą kwalifikować się do Supplemental Security Income (SSI). Kwota może pojawić się w każdym miesiącu, zależy od rodzaju niepełnosprawności kwalifikuje się do, SSDI lub SSI, i ile zapłacił do zabezpieczenia społecznego w przeszłości.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z lekarzem o tym, czy może zakwalifikować się do niepełnosprawności. W celu zakwalifikowania, musisz mieć jakąś chorobę lub niepełnosprawność, który uniemożliwia pracę, a lekarz musi oczekiwać stan trwał przez co najmniej 12 miesięcy lub spowodować śmierć. Zwrócić się do lekarza, aby udokumentować w dokumentacji medycznej swoje prognozy i jak twój stan uniemożliwia pracę.

2 Odwiedź każdy urząd Social Security Administration w Dallas, aby rozpocząć aplikację (zobacz Zasoby dla listy adresów). Jeśli wolisz, rozpocząć swoją aplikację on-line na stronie internetowej Agencji (patrz źródła). Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnianiu jedną z form, poprosić o pomoc w każdym biurze Social Security Administration w Dallas.

3 Spotkanie z przedstawicielem administracji w zakresie ubezpieczeń społecznych aplikacji tak jak zaplanowano. Możesz wybrać, aby spotkać się osobiście w biurze Social Security Administration lub można zdecydować się na rozmowę telefoniczną.

Wskazówki

  • Jeśli nie są w stanie pracować z powodu niepełnosprawności, mogą ubiegać się o kartki żywnościowe i Medicaid. Osoby, które otrzymują zasiłek SSI automatycznie uzyskać Medicaid w Teksasie, ale można stosować zarówno dla bonów żywnościowych i Medicaid, czekając na aplikacji niepełnosprawności, aby recenzja. Kontakt każdy urząd Texas Health and Human Services Komisji w Dallas do zastosowania (zobacz Zasoby, kliknij "Znajdź HHSC korzyści biuro blisko ciebie" dla listy adresów).