adcov.com

Jak uaktywnić program Weight Loss w Pracy

Utrata wagi nie jest łatwe, ale z zachęty ze współpracownikami i uczestnictwa w grupie, na drodze do osiągnięcia celu utraty wagi może być wyłożone sukcesu. Zaangażowanie jest jednym z najtrudniejszych aspektów każdego schematu Heath. Inicjując program odchudzania w pracy, będzie łączenia w zaangażowaniu ze współpracownikami, aby żyć zdrowiej. Przygotuj przedstawić swój pomysł na grupy odchudzania do swoich przełożonych i współpracowników poprzez wykonanie planu i realizacji twórcze strategie marketingowe.

Instrukcje

Planowanie programu

1 Brainstorm o jaki rodzaj programu chcesz się włączyć w pracy. Załóż zarys aspektów, które chcesz włączyć, jak zdrowej żywności i wykonywania procedur. Pomyśl o miejscach, które mogą być dostępne dla spotkania. Rozważenia obszarów, gdzie można uczestniczyć w wykonywania procedur.

2 Uzyskaj zatwierdzenie dla swojego programu z przełożonym lub kadrowej specjalisty.

3 Wybierz miejsce spotkań, w którym członkowie grupy odchudzania może zbierać, takich jak sala konferencyjna lub pustym biurze.

4 zapewnić zachęty dla potencjalnych uczestników. Skontaktować się z przełożonym lub kadrowego specjalisty i poprosić ją, aby zgodzić się na dzień wolny od pracy dla kto straci najwięcej wagi w danym dniu. Mają członkowie podarować "opłaty członkowskiej" i umieścić pieniądze do puli, która trafi do kto dotrze pierwszy jej wagi cel utraty.

Reklama Programu

5 Redagowanie wiadomości e-mail, który nakreśla program odchudzania i określić czas i miejsce spotkania. Zapytaj współpracowników odpowiedzieć, czy są zainteresowani przyłączeniem.

6 Przynieś tacę zdrowe, ale smaczne przekąski z tobą pracować i umieścić go w centralnym miejscu. Masło orzechowe wypełnione seler lub warzywa i dip są smaczne i pożywne wyborów. Obok zasobnika, umieść wydrukowane ulotki reklamujące program odchudzania.

7 Zadaj dział płac do m.in. nadziewarki wypłata kopert ogłaszać swój program.

Na z programem!

8 Zaproś współpracowników do przyłączenia się do szybkiego wykonywania rutynowych w czasie przerwy obiadowej. Rozważyć zorganizowanie wykorzystania sali konferencyjnej i hosting jogi lub klasy Pilates kilka razy w tygodniu.

9 zaproponuj, że uczestnicy przynoszą brązowy obiady torba z zdrowej żywności, a nie zjeść obiad na zewnątrz.

10 ułożyła zdrowe menu z listą proponowanych produktów żywnościowych dla uczestników do naśladowania. Zaproś innych uczestników, aby dodać do menu, może nawet przyczynić recepty.

11 Zapewnienie encouragment uczestników wysyłając optymistyczne maile z wskazówki i porady na temat utraty wagi.

12 Prowadź wykres w odpowiednim miejscu, który śledzi postępy odchudzania każdego uczestnika.

Wskazówki

  • Poinformować uczestników, że powinni doradzać swoim lekarzem przed uczestniczące w programie odchudzania.