adcov.com

Jak trzymać się planu ćwiczeń

Czy z powodów zdrowotnych lub kosmetycznych, wykonując to jeden z najlepszych sposobów, aby dbać o siebie. Determinacja i solidny plan są zobowiązane do wykonywania rutynowych zarządzaniu częścią twojego życia.

Instrukcje

Skupić się na celu

1 rozumiem, dlaczego chcesz schudnąć. Jeśli chcesz stracić kilka kilogramów ze względów kosmetycznych lub po prostu być bardziej stonowana, wykonaj plan, który będzie nie tylko to. Jeśli próbujesz schudnąć ze względów zdrowotnych, motywacja jest inna. Zrozumieć znaczenie tego, co robisz. Jesteś przejęcie zdrowia na około dla rodziny i przyjaciół i móc żyć do maksimum. Powinieneś być z siebie dumny. Nie każdy ma możliwość skorzystania. Bądź wdzięczny, że masz wybór.

2 rozsądne cele. Jeśli jesteś już na wadze dość zdrowe, ale po prostu chcę, aby dźwięk, upewnij się, że twój plan ćwiczeń może tego dokonać. To nie ma sensu robić treningu całego ciała dwie godziny dziennie, gdy tylko trzydzieści minut dziennie ćwiczeń do ćwiczeń wystarcza. Jeśli masywna utrata wagi jest celem, przed rozpoczęciem ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem. Jest ogólnie uzgodnione że nie więcej niż 2 do 3 funtów tygodniowo masy powinny być utracone. Co więcej mogą być trudne w konserwacji. Według fizjologa Ryszarda Weil, "[Szybkie odchudzanie] może obniżyć metabolizm, ponieważ organizm czuje, że jest głodny i zrobić [s], że trudniej jest schudnąć. Spadek tempa metabolizmu jest często z powodu utraty mięśni (w przypadku utraty waga około 25% strat pochodzi z mięśni), więc podnoszenie ciężarów jest dobry pomysł. " Dodatkowo, powtarzane strata szybkie waga może także mieć negatywny zdrowie, ponieważ może nadal bałagan metabolizm, kontynuując do nieustających odchudzania trudne.

3 Wykonaj prace wewnętrzne na siebie. Czasami zwiększenie masy ciała jest reakcją na stresujące wydarzenia. Jeśli masz już za bolesną rozwodu, na przykład, i jedzenie było sposobem komfortu, za zdrowsze sposoby radzenia sobie ze stresem. Dobre alternatywy obejmują rozmowy z przyjacielem, medytacji, modlitwy i działania, nawet fizyczne, takie jak ogrodnictwo, spacery lub jogi. Może być mądry, aby szukać profesjonalnej pomocy, próbując poradzić sobie z przejadania się, zwłaszcza jeśli jest się przez całe życie nawyk lub jest związany z głęboko zakorzenionej osobistego problemu.

Opracowanie odpowiedniego planu

4 Opracowanie planu, który pasuje do Twojego harmonogramu i osobowość. Jeśli jesteś osobą, rano, może być łatwiej wykonywać rano. Jeśli jesteś nocnym, po pracy lub szkoły może być najlepszy czas, aby poćwiczyć. Zawsze, gdy ćwiczysz, zaplanować dzień wokół tej nowej procedury. Rozpocząć na tyle wcześnie, aby dostać się w 5 do 10 minut rozgrzewki i 30 do 45 minut ćwiczeń sercowo-naczyniowego, zgodnie z zaleceniami American College of Sports Medicine. Jeśli jest to zbyt dużo, aby rozpocząć, zacząć dziesięć minut ćwiczeń. Robi trening układu krążenia jest ważne, ponieważ jesteś w ruchu całego ciała podczas ćwiczeń, pozwalając na zwiększenie częstości akcji serca i pozostać podwyższona przez dłuższy okres czasu. Takich ćwiczeń jest dobre dla utraty wagi i tonowanie, ponieważ trwa 20 minut dla ciała, aby zatrzymać spalanie kalorii i uruchomić spalanie tłuszczu. Jak spalić tłuszcz, organizm traci na wadze. Robić trening siłowy pozwala mięśniom się większe, co daje "stonowanych" wygląd.

5 Zwiększ ilość czasu wykonywania. Może się to zdarzyć w sposób naturalny, jak twoje ciało przyzwyczaja się do pracy na zewnątrz. Tak jak w każdym nałogu, gdy Twój organizm jest przyzwyczajony do bycia podkreślił szczególny sposób, musisz zmienić swoją rutynę, aby utrzymać dobry poziom fitness. Jeśli zostały iść na siłownię do pracy, może chcesz dostać na nowego sprzętu. Użyj wchodzenia po schodach zamiast bieżni. Będziesz pracować inny zestaw mięśni, które pomagają organizmowi zyskać siłę na tym obszarze. Jeśli zostały ćwiczeń poprzez taśmy do ćwiczeń lub DVD, uzyskać nowe lub użyć innej kombinacji ćwiczeń na tym samym filmie. Kolaż wideo posiada szeroki wachlarz taśm i płyt DVD do różnych kondycji i wieku. Nawet jeśli masz warunki, takie jak ciąża lub złym tyłu, mają filmy, które pomogą Ci osiągnąć większą Finess fizycznej.

6 inne rzeczy, które ułatwiają odchudzanie. Wykonując sumiennie będzie Ci tylko tak daleko, jeśli nadal jeść niezdrowej żywności. Wraz z planem ćwiczeń, opracowanie planu diety. Prosimy skonsultować się z lekarzem. To nie znaczy, że musisz zacząć brać udziału w posiedzeniach Jenny Craig lub Weight Watchers. Jeśli te programy pracy dla Ciebie, to świetnie. Jednak większość dietetyków zaleca zmiany w stylu życia, a nie szybkie zmiany diety, dla pomyślnej, trwałej utraty wagi. Aby tak się stało, wiem, co niezdrowe pokarmy przyciąga i jak można kupić zdrowszych zamienników. Jeśli są przyciągane do słodyczy, przełączyć się do zmniejszonej zawartości tłuszczu, takie jak bicze cukierków Reese lub słodycze bez tłuszczu, takich jak Starbursts. Jeśli smażone potrawy są twoje słabości, kupić obniżonej zawartości tłuszczu, takie jak chipsy ziemniaczane Pieczone Lays lub zmniejszonej soli chipsy ziemniaczane, takie jak te wykonane przez Poore brata. Jeść wszystko z umiarem. Nawet dobre jedzenie może stać się złe, gdy spożywane w nadmiarze.

7 Tak samo ważne jak jedzenie prawo żywności nie jest pomijanie posiłków, zwłaszcza śniadania. Weight Control Registry Narodowy tory 6000 ludzi w Stanach Zjednoczonych, którzy z powodzeniem schudła i trzymał go wyłączyć. Poza tym coraz wiele regularnej aktywności fizycznej i diety o niskiej zawartości tłuszczu, także uczestnicy jedzą śniadanie codziennie, według James O. Hill, Ph.D., jeden z założycieli programu. Pozwala to ciało czuć pobudzony, i Specjalne skróty swój metabolizm na cały dzień. W tym białka i błonnika w swojej śniadanie, takie jak kanapki jaj na tosty pełnoziarniste może pomóc poczuć pełny do obiadu, w opinii dietetyka Kathleen Zelman.

Tworzenie sposób śledzić swoje postępy

8 Zdecyduj, jak śledzić swoje postępy. Prostym sposobem jest umieszczenie celu masy na górze kalendarza. To może być powtarzany dla każdego miesiąca, aż do osiągnięcia docelowej masy ciała. Jeśli używasz kalendarza cyfrowego, takich jak te na telefon komórkowy lub Blackberry, wpisz swój cel wagi do swojego kalendarza i listy zadań do wykonania na początku każdego miesiąca. Skale mogą być wykorzystane do śledzenia postępu, ale tylko wtedy, gdy są one dokładne i są wykorzystywane od czasu do czasu. Mogą być raczej przeszkodą niż pomocą, jeśli skupić się na każdym funt zyskał lub stracił na codzień. Ten typ śledzenia może doprowadzić do łatwego zniechęcenia. Twoja waga może okresowo ulegać wahaniom ze względu miesięcznego cyklu (jeśli jesteś kobietą), brak snu lub co może być w czasie jedzenia. Jak twoje ciało dostosowuje się do zdrowszego trybu życia, funtów odpadnie, a zobaczysz go w lustrze i jak ubrania pasuje.

9 Po śledzenie postępów i osiągnięcia mini kamienie milowe, użyj sposób niż jedzenie leczyć się. Wyjście do kina z przyjaciółmi, dzieje małej dnia podróży, spacer do parku lub nowego okna zakupy w centrum handlowym są niedrogie sposoby pogratulować sobie za ciężką pracę. Po osiągnięciu ostatecznego celu utraty wagi, pójść na całość i podjąć ważną podróż, kupić ten nowy garnitur lub strój zostałeś przypatrując, lub uzyskać w kostiumie kąpielowym, który nigdy wcześniej nie bardzo pasuje. Ważne jest, aby świętować swój sukces.

10 Dla osób, które potrzebują dodatkowej motywacji, zaczynają plan odchudzania z przyjacielem. W ten sposób, że jest ktoś, aby omówić swoje frustracje z okazji i ktoś w końcu by się.

Wskazówki

  • Przed rozpoczęciem programu ćwiczeń jeśli masz choroby takie jak cukrzyca skonsultować się z lekarzem. Niektóre leki, takie jak leki przeciwdepresyjne mogą utrudnić, aby schudnąć. Jeśli ćwiczysz w nocy, upewnij się, że jest to kilka godzin przed pójściem spać. Wykonując zbyt blisko snem mogą sprawić, że trudno spać.