adcov.com

Jak trenować swój mózg, aby myśleć jak Cienka osoby

Jak trenować swój mózg, aby myśleć jak Cienka osoby


Cienkie ludzie myślą inaczej niż te, które zmagają się z ich wagi. Dieta dr Judith Beck wykorzystuje podejście psychologii poznawczej do utraty wagi do nauczania tych zmaga się z wagi, jak myśleć, jak cienka osoby, tak aby były one w stanie schudnąć, zmieniając ich sposób myślenia i zachowania. Według moich przepisów, które przeprowadzono wywiady dr Beck, podejście poznawcze działa, ponieważ koncentruje się na myśleniu i plan diety można modyfikować do każdego stylu życia. Rozpoczęcie pracy wymaga zmiany myślenia o jedzeniu i głodu.

Instrukcje

1 Dowiedz się, kiedy organizm jest głodny. Mylące chęć do jedzenia z prawdziwego głodu jest część problemu z utraty wagi. Cienki osoba może odróżnić głód i chęć jedzenia, bez głodu, ponieważ mogą one przejść przez wiele godzin bez jedzenia przed jedzą kolejny posiłek. Cienkie ludzie rzadko przekąskę godzinę przed posiłkiem z powodu głodu, kiedy wiedzą posiłek przychodzi. Ten zwyczaj nie jedzenia z posiłków sprawia, że ​​łatwiej im określić, kiedy są głodne, a kiedy chcą jeść ze względu na jedzenie. Oznacza to, że łatwiej jest uniknąć pokusie.

2 Unikaj mieszkania na jedzenie. Cienkie ludzie nie mieszkają na jedzenie, ponieważ wiedzą oni jeść, kiedy przyjdzie następnym razem posiłek wokół lub gdy tylko obejść do jedzenia. Według MSNBC, cienkie ludzie będą znosić głód, gdy jest to niewygodne do jedzenia.

3 Zmiana myślenia w trakcie posiłku. Według MSNBC, cienkie ludzie nie czują się zmuszeni do przejadania się podczas posiłku i rutynowo przestać jeść, gdy czują się umiarkowanie pełna. Nie ma myśli o ewentualnej głodu później jeść więcej, bo posiłek smakuje lub inne myśli zmuszając je jeść więcej. Podczas posiłku, nie myśleć o następnym posiłku lub że muszą oczyścić płytę. Zmień swoje myślenie podczas posiłku, aby uniknąć przejadania się.

4. Zwróć uwagę na to, co jesz. Cienkie ludzie zauważają, kiedy przejadać i kończy się jeść mniej przy następnym posiłku w wyniku. Zauważyć, że ilość kalorii i co jedzą i zmienić następny posiłek lub wyciąć kolejną przekąskę, nie myśląc o tym. Oni nie czują się komfortowo, kiedy przejadać. Przejadanie się jest łatwe podczas oglądania telewizji lub kończąc się lody, ale uzasadniające lub ignorowanie jedzenie kończy się dodanie kalorii spożywanych. Zwróć uwagę na co żywności jesz i ile, i ustawić resztę dnia diety wyciąć kilka dodatkowych kalorii w innym miejscu.

5 Unikaj spożywania żywności dla wygody. Emocjonalne jedzenie, czy jedzenie, gdy zdenerwowany, znudzony lub w inny sposób emocjonalnie trudnej sytuacji, to jeden z największych problemów z przejedzenia. Według MSNBC, cienkie ludzie często tracą apetyt, gdy emocjonalnie trudnej sytuacji, lub odciągnąć od emocji w sposób unikają jedzenia. Kiedy znajdziesz się na przejadanie się z powodu stresu, nudy lub emocji, odciągnąć od emocji. Przeczytaj dobrą książkę lub spędzić czas na techniki relaksacyjne.