adcov.com

Jak Trace żywieniowych potrzeb mężczyzn i kobiet na poszczególnych etapach życia

Jak Trace żywieniowych potrzeb mężczyzn i kobiet na poszczególnych etapach życia


Mężczyźni i kobiety, którzy są świadome zdrowia i chcą wyglądać i czuć się jak najlepiej, zrozumieć znaczenie pozostając informowany o ich potrzeb żywieniowych. Wiele czynników może mieć wpływ na swoje potrzeby żywieniowe, w tym wiek, masę ciała i budować, a także historii rodziny.

Instrukcje

1 Uzyskaj pełne badanie fizykalne i badanie krwi jak najlepiej określić swoje potrzeby żywieniowe. Lekarz może otrzymać próbki krwi i sprawdzić poziom witaminy D, wapnia, żelaza, minerałów i innych witamin. Ponadto, wiedząc, ciśnienie krwi i czy masz wysoki poziom glukozy i cholesterolu we krwi może pomóc dowiedzieć się, plan żywieniowy, który jest idealny dla Ciebie. Wyjaśnić swoje osobiste rodziny zdrowia do lekarza, w tym historii raka, wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca i inne warunki. Dla wielu ludzi, o tym lekarza, który jest zarówno Naturopath i kto ma dyplom lekarza może być nawet bardziej pomocne. Ścieżka zdrowia badali długie godziny i nie miałem specjalnego szkolenia w zakresie żywienia.

2 Zapytaj swojego lekarza o skierowanie do dietetyka. Niektórzy lekarze nie dają konkretne plany żywieniowe, aby przestrzegać, i wolą kierować swoich pacjentów do dietetyków, którzy są specjalnie przeszkoleni w tym zakresie. Dietetyk pomoże Ci wybrać odpowiednie dodatki do żywności i pasują do Twojego stylu życia i zapewnienia odpowiedniej porady, aby był na drodze do zdrowia. Dietetyk może również daje dobre pomysły na jakie rodzaje żywności, aby uniknąć i jak obejść i kontrolować alergie.

3 Weź udział w program ćwiczeń, który jest najbardziej odpowiedni dla danego wieku i stylu życia, po tym, jak konsultacje z dietetykiem i określić najlepszy plan diety dla Ciebie. Przyłączanie się do siłowni i praca z osobistym trenerem może być bardzo korzystne dla uzyskania i utrzymania optymalnego stanu zdrowia. Skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem, naturopath ćwiczenia na co będzie najlepsze dla Ciebie. Niektórzy ludzie mogą wymagać treningu siłowego, podczas gdy inni mogą potrzebować programu odchudzania. Podczas chodzenia i pływania może być najlepsze formy aktywności dla niektórych osób, inne mogą wymagać bardziej rygorystyczne szkolenie i ćwiczenia.

4 Get rok lub dwa lata badania krwi w celu prześledzenia zdrowia odżywczych. Lekarz powie, jak często trzeba wyciągnąć mieć krew. W zależności od historii zdrowia i rodziny, może to być częściej. Twoje potrzeby żywieniowe zmieni po wprowadzeniu różnych etapach życia.

Wskazówki

  • Pamiętaj, aby uważnie czytać etykiety, aby uniknąć ewentualnych dodatków niezdrowe, nadmierne soli i cukru, a także tłuszczu.
  • Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub na wykonywanie planu, skontaktować się z lekarzem.