adcov.com

Jak testuje Muscle Sporządzono?

Podstawy testowania mięśni

Testy mięśni, znane również jako zastosowany kinezjologii (chociaż niezwiązane kinezjologii) stanowi procedurę diagnostyczną czasami stosowane w alternatywnym leku. Opiera się on na założeniu, że korpus ma pole energetyczne wrodzoną i wbudowanemu znajomości jego zdrowie. W badaniu mięśni, lekarz opieki zdrowotnej ", pyta" pacjenta pytania ciała przez fizycznie naciśnięcie na nim. Potem wyciąga wnioski na temat tego, co pacjent problemy zdrowia stoi na drodze ciało reaguje. Chociaż badania mięśni nie okazały się skuteczne w naukowych eksperymentach z podwójnie ślepą próbą, to nadal zachowuje ogromną popularność w społeczności komplementarnej i alternatywnej medycyny.

Znalezienie choroby

Procedury testowania mięśni może się różnić, ale generalnie lekarz zdrowia ma podlegać wytrzymać rękę i spróbować oprzeć jako lekarz wciska z umiarkowaną siłą na ramieniu lub nadgarstku. Jeśli pacjent jest odporny na energicznie, jest postrzegana jako pozytywny znak, a jeśli słabo odporny, to jest postrzegany jako negatywny. Jeśli lekarz stara się określić, jakie części ciała pacjenta choroby, mógłby dotknąć jedną szczególną miejsce bezpośrednio przed lub podczas naciskania. Alternatywnie, może on dotknąć punkt akupunktury, która odpowiada pewnej narządów lub zdrowia kwestii. Jeśli pacjent nie oprzeć mocno, lekarz stwierdza, że ​​zwłaszcza część ciała lub akupunktura punkt jest czynnikiem choroby pacjenta.

Znalezienie Cure

Testowanie mięśni jest również stosowany do wykrywania alergii i przepisać zabiegi. Jeśli pacjent jest badany na alergię, będzie posiadać butelki lub pojemnika z próbką alergenu w ręku nie jest popychany dalej. Jeśli nie jest w stanie oprzeć się wcisnąć świadczeniodawcą, ona jest uczulony na to. Jeśli lekarz stara się zdecydować, na którym herb lub lek przepisać, będzie umieścić próbkę jednego leku, a następnie drugi w dłoni pacjenta. Jeśli lek jest dla pacjenta, będzie opierać się mocno, gdy lekarz popycha (lub tak teoria idzie.)