adcov.com

Jak testować przez Vertigo

"Zawrót głowy" jest medycznym terminem używanym do opisania poważne wrażenie, że pokój wiruje wokół ciebie jest nawet wtedy, gdy nie jest. Może to prowadzić do poważnych problemów, jak również równowagi bóle głowy i nudności. Zawroty głowy jest różny od ogólnego zawroty głowy, ponieważ jest znacznie bardziej surowe. Z tego powodu ważne jest, aby odpowiednio diagnozowania zawroty głowy, tak, że może on być leczony. Podjęcie kroków w domu, aby określić, czy masz zawroty głowy.

Instrukcje

1 Ustal, czy masz jakiekolwiek objawy zawrotów głowy. Najpoważniejsze objawy to uczucie, że Ty albo pokój jest spinning, problemy równoważenia się stojąc i ogólne uczucie nudności, jako bezpośredni skutek innych objawów.

2 Zakup domu test infekcji ucha z apteki. Mając na zapalenie ucha może spowodować wiele same objawy jak zawroty głowy. Jeśli test wyjdzie pozytywny, objawy są wynikiem zakażenia ucha. Jeśli jednak badanie wyjdzie negatywny, prawdopodobnie masz zawroty głowy.

3 Zakup test aparatu z domu do apteki. Ogólne problemy słuchowe mogą powodować podobne objawy do zawrotów głowy, więc ważne jest, aby wykluczyć wszystkie możliwości przed diagnozowania siebie.

4 Zobacz się z lekarzem. Choć można się względnie, czy masz zawroty głowy, nigdy nie jest dobry pomysł, aby rozpoznać siebie. Vertigo jest poważną chorobą, która musi być właściwie leczone, więc do lekarza, który wykona szereg ostatecznych testów.