adcov.com

Jak testować przez Toxic Mold w szkołach

Jak testować przez Toxic Mold w szkołach


Pleśni wewnątrz budynku są zagrożenia dla zdrowia. Toksyczne formy lub czarny formy może być szczególnie niebezpieczne dla małych dzieci i mogą spowodować warunki zdrowotne, takie jak astma, objawy grypopodobne i inne choroby układu oddechowego. Pleśń może spowodować poważne uszkodzenie klasie i jej dostaw. Inspekcja może zająć trochę czasu, ale istnieją sposoby, które można wykryć pleśni w szkole i klasie. Po znalezieniu formy, podjąć odpowiednie środki ostrożności, aby go wyeliminować.

Instrukcje

1 nosić maskę ochronną. Ta maska ​​uniemożliwi wdychania powietrznego zarodniki pleśni. Sprawdzić obszarów wykładziną lub jakiekolwiek obszary, które doświadczyły zalania. Podnieś mały odcinek dywan lub dywan podłogi. Pleśń może przyjść w różnych kolorach, a może pojawić się kosmaty w fakturze. Obszary podatne na wysoki poziom wilgotności lub wilgotności może być również hodowla miejsca dla formy.

2 Sprawdzić wszelkie obszary, które mają zapach stęchlizny. Upewnij się, nosić rękawice. Forma może mieć odrębny, piżmowy zapach. Wszelkie podmokłe książki lub materiały są rajem hodowli pleśni. Jeśli znajdziesz książkę z rozmyte tekstury rosnące na jej stronach, wyrzuć go. Formy jest bardzo trudne do usunięcia z porowatych elementów, takich jak papier i drewno.

3 Sprawdź łazienki w szkole. Umywalki, które mają kroplówek czy przecieki są kolejnym miejscem, gdzie mogą rozwijać formy. Ponownie, jeśli nie ma zapach piżmowy w łazience, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że są narażone na działanie pleśni.

4 Porozmawiaj z innymi członkami wydziału, aby sprawdzić, czy nie znaleźli żadnych śladów pleśni. Zrób zdjęcia dowody i przedstawić je do administracji szkolnej. Forma powinna być usunięta przez profesjonalną firmę do usuwania pleśni. Upewnij się, że dzieci nie są obecne w szkole, gdy występuje odwołanie.

Wskazówki:

  • Jeśli istnieje duża ilość pleśni, nie starają się oczyścić lub usunąć go samodzielnie. Nieprawidłowe usunąć pleśń, możesz wysłać w powietrzu zarodniki na inne obszary do rasy.