adcov.com

Jak testować przez toksyczne czarny formy

Jak testować przez toksyczne czarny formy


Zarodniki pleśni są wszędzie, ale muszą one nadmiernie wilgotne środowisko i pożywne kawałek materiału, takich jak tektura, drewno, tapeta, zanim będą mogły rosnąć. Według Centrum Kontroli Chorób (CDC), czarnej pleśni, znany również jako Stachybotrys chartarum, został nieprawidłowo za "szczególnie toksycznych". Wszystkie rodzaje formy mogą powodować alergie i należy bezzwłocznie usunąć, i nie ma dowodów, że czarny formy powoduje płuc krwawienie. Badanie może być wykonane przez doświadczonego specjalistę, aby ustalić, czy formy nie ma. Zarówno CDC i Agencja Ochrony Środowiska jednak pamiętać, że określenie rodzaju formy jest mniej ważna niż skuteczne usunięcie go.

Instrukcje

1 Znajdź certyfikat inspektora formy w danym obszarze przez National Association of katalogu Professionals Mold: moldpro.org/directory/display/index.html. Pamiętaj, aby zapytać, co konkretnie badania firmy i jak długo wyniki zajmie.

2 Planowanie terminów dla Technik formy przyjść do domu do testów. Nie czyścić formy przed przybyciem technik; łatwiej mu ocenić poziom uszkodzeń i pobierać próbki z oryginalnymi wzorami formy w miejscu.

3 Poczekaj na wynikach pobierania próbek; może to potrwać kilka dni. Sprawozdanie powinno zawierać rodzaje obecnej formy, jak również wszelkie inne bakterie lub alergeny.

Wskazówki:

  • Należy unikać korzystania z zestawów testowych domu pleśni. Według Departamentu Dakoty Północnej Zdrowia, niezawodne próbki można uzyskać tylko z drogiego sprzętu, który nie jest zwykle dostępne dla publiczności.
  • Zarówno notatka EPA i CDC, że nie istnieją standardowe przepisy dotyczące poziomu formy. Badanie nie może powiedzieć, czy poziom formy w domu jest niebezpiecznie wysoki. Jeśli widać pleśń należy zaplanować, aby ją usunąć.