adcov.com

Jak testować przez Substance Abuse

Jak testować przez Substance Abuse


Testy narkotykowe są nie tylko dostępne w laboratoriach prywatnych. Badania do stosowania substancji w domu jest niezawodne i niedrogie, i moczu, śliny i włosów są trzy najbardziej popularne rodzaje badań. Zestaw testowy włosy wysłany do analizy i dostarcza historię narkotyków 30 do 90-dni na narkotyki, w tym marihuany, kokainy i metamfetaminy. Badanie moczu jest szybsze i bardziej wszechstronne. Wyniki są niemal natychmiastowe, a można testować do 12 leków na raz lub test dla jednego konkretnego leku. Badania śliny zapewniają również natychmiastowe rezultaty, ale są zalecane tylko w przypadku uzależnień od niedawna podejrzewa.

Instrukcje

1 Kup zestaw testowy lek z apteki, które mogą wykryć lek lub leki, których szukasz. Zestaw testowy do włosów wymaga wysyłać próbki do laboratorium w celu analizy, a wyniki mogą potrwać kilka tygodni, aby dotrzeć.

2 Należy zwrócić szczególną uwagę na informacjach na pobranie próbki włosów, moczu lub śliny. Nieprawidłowa kolekcja może spowodować niedokładne wyniki. Strona główna Testowanie Zdrowia zaleca, że ​​nigdy nie należy zebrać próbki włosów ze szczotką do włosów, ponieważ więcej niż jedna osoba może używać pędzla.

3 Zbierz próbki zgodnie z zaleceniami na opakowaniu testu narkotyków. Próbki włosów powinien być cięte tak blisko jak to możliwe, głowy i co najmniej połowy cala długości. Dłuższe próbki włosów, już wyniki Historia lek będzie. Próbki moczu należy zbierać w czystym, suchym pojemniku. Badania śliny wymagają, aby osoba nie testowane umieścić coś w ustach przez co najmniej 10 minut przed wykonaniem testu.

4 Wypełnić testu przez uszczelnienie próbkę włosów i wysłanie go, zanurzanie pasków testowych do próbki moczu lub przez umieszczenie próbki śliny do probówki.

5 poczekać na wyniki. Testy śliny i moczu zestawy będą miały wyniki w ciągu kilku minut.

6 Skorzystaj z instrukcji w zestawie, aby dokładnie zapoznać się z wyników.

Wskazówki

  • Dwa rodzaje zestawów --- testu domu oddechu i śliny --- dostępny do wykrywania spożywania alkoholu są również. Wyniki są niemal natychmiastowe.