adcov.com

Jak testować przez Internet Addiction

Uzależnienie od Internetu, zwana również chorobą www uzależnień (IAD) przez psychologów, jest zaburzeniem związanym z hormonalną i niezdrowych ilości korzystania z Internetu. To zaburzenie jest sklasyfikowany jako silne objawy odstawienia, w tym i przerwanie stosunków społecznych. Zaburzenie to jest najbardziej popularne wśród studentów i tych, którzy mają pracę, związanych z komputerem. Innych podobnych czynników negatywnych, które zostały zawarte w tym zaburzeniem są role-playing gier wideo uzależnienia Internecie, hazard i pornografia.

Instrukcje

Jak testować przez Internet Addiction

1 Czy bliskiego przyjaciela lub rodziny monitorować ilość czasu, który spędzają w internecie. Jeśli obawiasz się, że ktoś może być uzależniony, spróbuj je rejestrować czas korzystania z internetu, i postarać się im iść zrobić więcej aktywności poza z tobą. Weź ocenę online, jeśli nie można się z dala od komputera, aby się towarzysko.

2 Zrób test uzależnienia powszechne Internetu (AIT) z każdej strony, która zawiera aplikację. Zakres Pytanie od czas spędzony z przyjaciółmi lub partnerem, wydajności pracy i jak wygodne jesteś z bycia online w określonych porach dnia.

3 Oceń wynik AIT, które powinny dać silną ideę powagi swojego uzależnienia od Internetu. Wydrukuj swoje wyniki, dzięki czemu można ich używać jako przykład rzeczy, które należy pracować nad uniknąć nałogu internetowego. Niektóre strony internetowe daje pomocnych wskazówek do rozwiązania problemu.

4 szukać profesjonalnej pomocy, jeśli problem będzie się powtarzał z korzystaniem z Internetu przez umówić się na spotkanie z psychologiem. Jeśli nie możesz kontrolować problem siebie, powinien być zdiagnozowany przez profesjonalny, tak można określić to, co można zrobić, aby kontrolować swoje uzależnienie.

5 być zdiagnozowane przez psychologa przechodząc przez testów aby sprawdzić, czy spełniają trzy ośmiu kryteriów, jak opisane przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne. Takie kryteria w przeprowadzonych badań ankietowych szukać swoich poziomów tolerancji, w zakresie objawów odstawiennych, jeśli korzystają z Internetu, aby uniknąć problemów życiowych i ile twój użycie powoduje ryzyko zranienia relacje.