adcov.com

Jak testować Neck Loops Bez Aparaty słuchowe

Pętle szyi są wykorzystywane z modulacją częstotliwości (FM) osobistego lub osobistych systemów systemów podczerwieni. Oba są formy urządzeń wspomagających słyszenie (ALD), mających na celu zapewnienie lepszego słuchu dla osób niedosłyszących. Prywatne systemy amplifikacji może być stosowany z lub bez aparatów słuchowych. Pętla na szyję pozwala nosić słuchawkę na szyi. Przenośny mikrofon nadajnik jest nakładana na osoby, którą chcesz usłyszeć lub umieszczone przez źródło dźwięku, które chcesz usłyszeć. Przez FM i sygnałem podczerwonym dźwięku przesyłane z mikrofonu do odbiornika. Słuchawki, podłączone do pętli na szyję, pozwala usłyszeć dźwięki dochodzące do odbiornika.

Instrukcje

1 Get skierowania od lekarzy, przyjaciół i lokalnych organizacji, które korzystają z osobistych systemów amplifikacji. Wiele szkół z osobistych systemów FM; możesz spróbować urządzenie w szkole w swojej okolicy i zapytać o ich zadowolenie z urządzenia.

2 dla osób niesłyszących oraz niesłyszących i osób niesłyszących i słabosłyszących Kontakt prowizji Twojego państwa. Organizacje te mogą polecić wspomagających sprzedawców podsłuch, a nawet zapewnić Państwu bezpłatny urządzenia.

3 Odwiedź lokalnego sprzedawcę, aby porównać dostępne FM i aparat słuchowy podczerwieni. Niektóre praktyki audiologiczne i kliniki słuchu mają urządzeń wspomagających słyszenie dla celów demonstracyjnych; można przetestować system z słuchawek przed zakupem.

4 Zakup systemu pętla na szyję, która zawiera słuchawki.

Zapytaj o gwarancji zwrotu pieniędzy w systemie zakupie lub zamówieniu. Jeśli nie jesteś zadowolony z wyników pracy urządzenia, upewnij się, można wymienić lub zwrócić urządzenie.

5 Za pomocą nowego urządzenia często przetestować jego działanie. W restauracji, towarzyskich i spotkań biznesowych, nosić odbiornik ze słuchawkami na szyi pętli i nosić przenośny mikrofon. Mają ludzie noszą mikrofonu, aby przetestować, jak dobrze można je usłyszeć. Umieszczenie mikrofonu na stole lub biurku i zobaczyć, jak wyraźnie słychać rozmowę.

Osobiste systemy FM oferują różne zakresy słuchania; w niektórych systemach może być 200 metrów od przenośnego mikrofonu i sygnału nadal będą odbierane przez odbiornik pętli na szyję.

Wskazówki

  • Osobiste wzmacniacze doskonale w połączeniu z aparatów słuchowych.
  • Wzmacniacz pętli na szyję nie zastąpi korzyści z noszenia aparatów słuchowych w pełnym wymiarze czasu.