adcov.com

Jak testować na alergie dymu

Jak testować na alergie dymu


Większość alergii są wynikiem reakcji na konkretne białka, ale palisz alergie są dość powszechne. Zazwyczaj pojawiają się alergie dymu objawów podobnych do innych wspólnych alergii, podobnie jak pyłki i sierść zwierząt domowych. Może trzeba mieć test, który lekarz w celu dokładnego zdiagnozowania alergii dymu.

Instrukcje

Miejsce dym objawy alergii

1 Uwaga czy pocierać oczu często. Jeśli często mają uczucie swędzenia towarzyszy łzawienie oczu, może być to alergię dymu. Tytoniowego w powietrzu może być bardzo irytujące do wrażliwych oczu.

2 Należy pamiętać, nadmiaru kichanie. Ponieważ dym jest bardzo irytujące dla nosa, kichanie jest jednym z najbardziej typowych objawów alergii dymu.

3 Rozpoznaj, że przewlekły kaszel już przeżywa jako możliwy objaw alergii dymu. Jak dym dostaje się do płuc podczas wdechu, powoduje reakcję w oskrzeli i pęcherzyków płuc. Twój organizm chce go wyrzucić, a czyni to poprzez kaszel.

4. Bądź bardzo ostrożny, jeśli wystąpią trudności w oddychaniu w wyniku narażenia na dym. Duszność jest bardzo poważna sprawa i jeden powinien skonsultować się z lekarzem na temat od razu. Jeżeli masz astmę, można potencjalnie wystąpić bardzo niebezpieczne problemy z oddychaniem, jeśli narażone na dym.

5 słuchać siebie oddech, albo jeszcze lepiej, ktoś inny słuchać płuc dla Ciebie. Świszczący oddech to łatwy sposób, aby rozpoznać problemy w płucach i jest często związane z alergiami dymu.

6 rozważyć jako ewentualne bóle głowy objaw alergii dymu, choć pamiętać, że od głowy mieć wiele przyczyn, tylko lekarz może zdecydować, czy podłączone są dwa warunki.

Test dla alergii

7 umówić się z lekarzem, jeśli uznają żadnej z wymienionych objawów alergii. Testów alergicznych muszą być wykonane przed leczenie może być ustalona.

8 przechodzą testy skórne alergii. Osłabiony substancji powodujących alergie będą stosowane na skórę lub wtryskuje się pod nią, aby zobaczyć, czy wywoła reakcję.

9 Harmonogram testy alergiczne z krwi, które wyglądają na przeciwciała we krwi. Testy alergiczne krwi są mniej powszechnie stosowane niż testy skórne, ale ponieważ mają bardzo wysoki stopień dokładności, może być konieczne, jeśli lekarz ma wątpliwości co do początków objawów alergii.

Wskazówki:

  • Posiada szczegółową historię medyczną rodziny dostępnych szukać historie reakcji alergicznej.