adcov.com

Jak testować do picia alkoholu

Z umiarem, alkohol nie jest wykorzystanie zazwyczaj zbyt szkodliwe dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jednakże, zgodnie z Medline Plus, usługi w amerykańskiej Narodowej Biblioteki Medycznej, "prawie 17,6 mln dorosłych w Stanach Zjednoczonych są alkoholikami lub mają problemy z alkoholem." Dodatkowo artykuł MSNBC oznacza, że ​​sondaż krajowy "szacuje, istnieje 11 milionów niepełnoletnich pijących w Stanach Zjednoczonych", i aż o 7,2 mln z tych nieletnich pijących uważa się upijają. Dzięki tak wysokiej częstości występowania nadużywania alkoholu w tym kraju, może znasz kogoś, kto ma problem z alkoholem, ale to może być trudne, aby pomóc tej osobie, jeśli nie wiesz, kiedy pił. Na szczęście istnieje kilka metod badania alkoholu, które są dość łatwe do wykonania we własnym domu lub w ośrodku medycznym za opłatą.

Instrukcje

1 Użyj alkomat do badania nietrzeźwości. Można kupić na stronach internetowych, takich jak alkomaty Breathalyzer.net. Alkomaty są łatwe w obsłudze; po prostu dmuchanie na metr wskaże, czy dana osoba jest badany pił. Dodatkowo, można powiedzieć w przybliżeniu, ile osób, które wypił na podstawie zawartości alkoholu we krwi w oparciu o jego szacowanej próbki oddechu.

2 Wykonaj test trzeźwości na jednostki. Testy trzeźwości składać się z kilku prostych zadań; jeśli człowiek nie jest w stanie wykonać zadania, to jest bardzo prawdopodobne, że osoba jest pod wpływem alkoholu. Niektóre standardowe, zadania policyjne wydawane test trzeźwości pola można znaleźć na FieldSobrietyTests.org. Niestety, ta metoda badania nie jest nieomylny; mogą istnieć inne powody osoba nie przejdzie testu, takie jak choroba, niepełnosprawność lub nadużywania substancji innych niż alkohol.

3 uzyskania próbki włosów i to przetestowane w placówce medycznej. Ta opcja jest najlepsza dla testowania dla długotrwałego spożywania alkoholu, ponieważ można przetestować włosy, nawet jeśli dana osoba nie jest aktualnie pijany, gdy próbka pobrana. Testy takie są stosunkowo drogie i występują ograniczenia; Aalcohol-Test-Info.com mówi, że test działa tylko w włosów na głowie co najmniej 1/2 do 1 cm długości, i wiele włosy są potrzebne do testu.

4 Badanie próbki krwi. Badania alkoholu we krwi można zrobić w lokalnych szpitali i ośrodków medycznych. Badania alkoholu we krwi jest bardzo dokładny, ale należy zrobić, gdy osoba jest pod wpływem alkoholu; nie można sprawdzić na byłego lub długotrwałego stosowania. Niestety, takie jak badania włosów badania alkoholu we krwi jest kosztowne.

5 Wykonaj test moczu w centrum medycznym lub gabinet lekarski. Badania moczu są bardzo tanie i bardzo dokładne. Niestety, pomimo dokładności testowego, alkoholicy mogą oszukać test poprzez skradanie się "czystą" próbkę moczu do łazienki.

6 Wykonaj test lekarskie w ślinie osoby. To jest tylko tak dokładne jak badania krwi, a badanie to jest bardzo trudne do oszukania od śliny jest uzyskiwany bezpośrednio z ust osoby. Jednak badania te są nieco droższe, ale nadal są znacznie tańsze niż włosy i badania krwi.

7 Nieformalnie przetestować jednostki, patrząc na objawy alkoholizmu. Alkoholicy często pić sam, ukryć alkohol w domu, dużo pić, otrzymują cytaty za pijaństwo publicznego lub jazdę pod wpływem i doświadczenie "zaciemnienia".